—
Nawet 25% więcej zysku z instalacji fotowoltaicznej
—
25 lat wydajności Twojej instalacji fotowoltaicznej
—
Bądź spokojny. Opiekunowie pracują 24/7
—
Najlepsze finansowania dla Twojej instalacji
Jak poradzić sobie z rosnącymi cenami prądu? Fotowoltaika umożliwia samodzielną produkcję energii elektrycznej na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. To świetne ekonomicznie rozwiązanie nie tylko dla gospodarstw domowych czy agroturystyki, ale również dla przedsiębiorców.
O energii elektrycznej wiemy wszystko, a na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta. Zapewniamy nie tylko profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ale również wsparcie naszego personelu w ubieganiu się o dotację na fotowoltaikę – dzięki temu w pełni poznasz korzyści płynące z własnej instalacji.
Nikt nie lubi przychodzących co miesiąc wysokich rachunków – wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie rosnące ceny za prąd będą standardem. Ogniwa fotowoltaiczne pozwalają uniknąć tych negatywnych zmian w gospodarce i są realną szansą na oszczędności w domowym lub firmowym budżecie.
Profesjonalny montaż paneli słonecznych przeprowadzamy na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego, w takich miastach jak: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Iława, Ostróda, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno oraz Mrągowo. Instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz gospodarstw domowych to rozwiązanie dla każdego, kto dysponuje własnym dachem.
Fotowoltaika to dla mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego szansa na niezależność od zewnętrznych dostawców, swobodny dostęp do prądu oraz oszczędności w portfelu.
Net metering polega na rozliczeniu różnicy między ilością prądu pobranego z sieci lokalnej, a przekazaną do niej energią elektryczną.
Offset to funkcja, dzięki której przywrócisz parametry do początkowo zdefiniowanego progu, co stanowi ochronę całej instalacji.
Ogniwa fotowoltaiczne dobrej jakości są dużo bardziej sprawne niż tańsze odpowiedniki, dlatego nie warto oszczędzać na poszczególnych elementach instalacji.
W skład zestawu fotowoltaicznego wchodzą ogniwa, inwerter (falownik), optymalizatory, zabezpieczenie AC/DC, okablowanie oraz niezbędne systemy do montażu.
Również zimą możesz liczyć na dostęp do prądu, ale rzeczywiście wydajność paneli w tym okresie spada. Wówczas należy wykorzystać zgromadzone nadwyżki lub energię z sieci lokalnej.
Na rozmiar instalacji wpływa dotychczasowe i przewidywane zapotrzebowanie energetycznego, moc ogniw i rodzaj podłoża wybranego do montażu, dlatego optymalną wielkość ustalamy podczas konsultacji.
Koszt instalacji określamy indywidualnie, ponieważ cena fotowoltaiki zależy od rozmiaru inwestycji, jakości poszczególnych komponentów oraz poszycia dachu, na którym przeprowadzimy montaż.