—
Nawet 25% więcej zysku z instalacji fotowoltaicznej
—
25 lat wydajności Twojej instalacji fotowoltaicznej
—
Bądź spokojny. Opiekunowie pracują 24/7
—
Najlepsze finansowania dla Twojej instalacji
Fotowoltaika daje możliwość samodzielnej produkcji prądu w województwie Lubelskim, a tym samym niezależność finansową na kolejne lata. Inwestycja w panele słoneczne to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych oraz firm szukających sposobu na oszczędności.
Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy klienta, dlatego chętnie doradzamy oraz zapewniamy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych w województwie Lubelskim. Dla wielu osób jest to poważny wydatek, w związku z czym pomagamy również uzyskać dotacje na fotowoltaikę. Zapewniamy wydajność Twojej instalacji przez kolejnych 25 lat oraz profesjonalne wsparcie 24/7.
W najbliższych latach Polskę czeka odczuwalny wzrost kosztów życia, w tym regularne podwyżki cen prądu. Instalacje fotowoltaiczne dla domu w województwie Lubelskim to sposób na wyprodukowanie nawet do 90% energii elektrycznej. Własne panele słoneczne pozwalają żyć bez obawy o nagłą przerwę w dostawie prądu. Ogniwa instalujemy w takich miastach jak: Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj oraz Lubartów.
Zastanawiasz się, co dzieje się po montażu paneli fotowoltaicznych w województwie Lubelskim? Nasi doradcy są dostępni 24/7, dzięki czemu bez problemu możesz rozwiać wszelkie wątpliwości związane z instalacją. Jednocześnie specjalna aplikacja umożliwia stały monitoring aktywności paneli fotowoltaicznych.
Zarówno instalacje fotowoltaiczne dla firm, jak i dla domu są bezpieczne dla środowiska, a rachunki za prąd przestaną być obciążeniem dla budżetu.
Net metering polega na przekazaniu wyprodukowanego prądu do lokalnej sieci, który odejmuje się od ilości zużytej energii z sieci. Opomiarowanie netto wspiera inwestycje w odnawialne źródła energii.
Opcja Offset umożliwia wyrównanie danych oszczędności i produkcji prądu.
Jakość paneli jest kluczowa dla sprawności całej instalacji. Od niej zależy bowiem, jak dużą moc są w stanie osiągnąć ogniwa fotowoltaiczne.
Zestaw składa się z ogniw fotowoltaicznych, falownika (inwertera), zabezpieczenia AC/DC, optymalizatorów, systemów do montażu oraz okablowania.
Poziom produkcji energii elektrycznej nigdy nie spada do zera, ale wydajność paneli zmniejsza się w okresie zimowym. Wówczas warto wykorzystać nadwyżki prądu.
Decyzja o wielkości instalacji powinna uwzględniać zapotrzebowanie energetyczne danego obiektu oraz moc ogniw. Z tego względu personel Edison Energia każde zamówienie rozpatruje osobno.
Fotowoltaika nie jest tania (i nie powinna być, bo istotna jest jakość paneli), ale można skorzystać z dofinansowania do paneli fotowoltaicznych oraz ulgi termomodernizacyjnej.