Fotowoltaika Lubelskie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Lubelskie

Sposób na rosnące ceny prądu

Fotowoltaika daje możliwość samodzielnej produkcji prądu w województwie Lubelskim, a tym samym niezależność finansową na kolejne lata. Inwestycja w panele słoneczne to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych oraz firm szukających sposobu na oszczędności.

Sprawdź korzyści
Lubelskie
Twoje korzyści z fotowoltaiki

Dlaczego Edison Energia?

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy klienta, dlatego chętnie doradzamy oraz zapewniamy profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych w województwie Lubelskim. Dla wielu osób jest to poważny wydatek, w związku z czym pomagamy również uzyskać dotacje na fotowoltaikę. Zapewniamy wydajność Twojej instalacji przez kolejnych 25 lat oraz profesjonalne wsparcie 24/7.

Oszczędność

Fotowoltaika w województwie Lubelskim staje się coraz popularniejsza nie bez powodu. Rachunki za prąd są coraz wyższe, tymczasem własne ogniwa fotowoltaiczne pozwalają odciąć się od regularnych podwyżek. Choć początkowe koszty wydają się wysokie, w dłuższej perspektywie montaż paneli przynosi realne oszczędności. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź, jak działa fotowoltaika.

Gwarancja

Instalacje fotowoltaiczne powstają przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii, dzięki której panele w województwie Lubelskim będą wydajne przez 25 lat. W przypadku ogniw lepszej jakości okres sprawności wydłuża się do 40 lat. Dla nas priorytetem jest wydajność paneli fotowoltaicznych, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych komponentów.

Niezależność

Fotowoltaika jest rozwiązaniem całorocznym - wyprodukowaną w województwie Lubelskim energię należy przeznaczyć na bieżące potrzeby, ale szczególnie w miesiącach wiosenno-letnich mogą pojawić się nadwyżki. Warto wykorzystać je w nocy lub w okresach mniejszego uzysku. Koszty utrzymania paneli fotowoltaicznej są niskie, a sama instalacja na co dzień nie wymaga uwagi. 


Dofinansowanie

Obawiasz się, że fotowoltaika jest dla Ciebie niedostępna? Możesz uzyskać dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych w województwie Lubelskim. Rząd oferuje szereg rozwiązań, które zachęcają do inwestycji i wspierają zainteresowanie czystą energią. Jedną z propozycji jest cieszący się popularnością program Mój Prąd.

Środowisko

Fotowoltaika to rozwiązanie bezpieczne dla środowiska. Dlaczego? Przy stałej produkcji energii elektrycznej panele słoneczne nie emitują do atmosfery CO₂ w województwie Lubelskim. Ogniwa nie generują również szkodliwego dla zwierząt i ludzi hałasu. Instalacje fotowoltaiczne produkowane z materiałów dobrej jakości nie stanowią dla przyrody zagrożenia.

Lubelskie
#inteligentnaenergia

Wolność energetyczna

W najbliższych latach Polskę czeka odczuwalny wzrost kosztów życia, w tym regularne podwyżki cen prądu. Instalacje fotowoltaiczne dla domu w województwie Lubelskim to sposób na wyprodukowanie nawet do 90% energii elektrycznej. Własne panele słoneczne pozwalają żyć bez obawy o nagłą przerwę w dostawie prądu. Ogniwa instalujemy w takich miastach jak: Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj oraz Lubartów. 

Zastanawiasz się, co dzieje się po montażu paneli fotowoltaicznych w województwie Lubelskim? Nasi doradcy są dostępni 24/7, dzięki czemu bez problemu możesz rozwiać wszelkie wątpliwości związane z instalacją. Jednocześnie specjalna aplikacja umożliwia stały monitoring aktywności paneli fotowoltaicznych.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Zarówno instalacje fotowoltaiczne dla firm, jak i dla domu są bezpieczne dla środowiska, a rachunki za prąd przestaną być obciążeniem dla budżetu.

2. Co to net metering?

Net metering polega na przekazaniu wyprodukowanego prądu do lokalnej sieci, który odejmuje się od ilości zużytej energii z sieci. Opomiarowanie netto wspiera inwestycje w odnawialne źródła energii.

3. Co to jest offset?

Opcja Offset umożliwia wyrównanie danych oszczędności i produkcji prądu.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Jakość paneli jest kluczowa dla sprawności całej instalacji. Od niej zależy bowiem, jak dużą moc są w stanie osiągnąć ogniwa fotowoltaiczne.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

Zestaw składa się z ogniw fotowoltaicznych, falownika (inwertera), zabezpieczenia AC/DC, optymalizatorów, systemów do montażu oraz okablowania.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Poziom produkcji energii elektrycznej nigdy nie spada do zera, ale wydajność paneli zmniejsza się w okresie zimowym. Wówczas warto wykorzystać nadwyżki prądu.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Decyzja o wielkości instalacji powinna uwzględniać zapotrzebowanie energetyczne danego obiektu oraz moc ogniw. Z tego względu personel Edison Energia każde zamówienie rozpatruje osobno.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Fotowoltaika nie jest tania (i nie powinna być, bo istotna jest jakość paneli), ale można skorzystać z dofinansowania do paneli fotowoltaicznych oraz ulgi termomodernizacyjnej.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

#inteligentnaenergia

Więcej o fotowoltaice

Fotowoltaika
dla domu

Instalacja fotowoltaiczna dla domu. Stań się niezależnym dostawcą własnego prądu i zacznij oszczędzać.

Zobacz
Fotowoltaika
dla firm

Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej, rachunki za prąd przestaną być obciążeniem dla budżetu Twojej firmy.

Zobacz
Dotacja "Mój Prąd 3.0"

Dowedz się więcej o dotacji „Mój Prąd” i zyskaj nawet do 5000 zł na Twoją instalację fotowoltaiczną.

Zobacz
Pompa
ciepła

Obniż rachunki za prąd i wybierz nowoczesną pompę ciepła firmy Buderus.

Zobacz
Ulga termo-modernizacyjna

Odlicz od podatku kwotę poniesioną na termomodernizację domu. Przyczyniasz się do zmniejszenia emisji CO2.

Zobacz
Edukacja
Edison Energia

Interesują Cię zagadnienia z branży fotowoltaiki, chcesz poznać szczegóły funkcjonowania instalacji fotowoltaicznej

Zobacz
Kalkulator fotowoltaiczny

Obniż koszt energii elektrycznej niemalże do 0. Oblicz ile możesz zaoszczędzić wybierając jeden z planów Edison Energia.

Zobacz
Instalacja fotowoltaiczna

Zapomnij o stale rosnących cenach prądu. Bądź niezależny i przełącz się na domową elektrownię słoneczną.

Zobacz