Fotowoltaika Kujawsko-Pomorskie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Kujawsko-pomorskie

Fotowoltaika dla każdego

Fotowoltaika umożliwia samodzielną produkcję prądu w województwie Kujawsko-Pomorskim, dzięki czemu zyskujesz niezależność finansową na lata. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które szukają sposobu na oszczędności w budżecie.

Sprawdź korzyści
Kujawsko-pomorskie
Twoje korzyści z fotowoltaiki

Dlaczego my?

Wychodzimy z założenia, że sprzedaż to nie wszystko, dlatego doradzamy oraz zapewniamy montaż paneli fotowoltaicznych w województwie Kujawsko-Pomorskim. Jesteśmy świadomi, że to poważna inwestycja, która może obciążyć niejeden domowy budżet. Z tego względu pomagamy również uzyskać dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych.

Oszczędność

Jedną z najczęściej powtarzanych opinii jest to, że fotowoltaika się po prostu opłaca. Ceny prądu nigdy nie były wyższe i niestety nie ma żadnego powodu, by zakładać, że to się w przyszłości zmieni. Instalacje fotowoltaiczne to sposób na realne oszczędności w domowym budżecie nie tylko dla osób z województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Gwarancja

Gwarancja na panele fotowoltaiczne wynosi 25 lat, a w przypadku ogniw dobrej jakości okres niezawodnego użytkowania wydłuża się do 40 lat. Choć początkowo inwestycja wydaje się kosztowna, przyznasz, że jest opłacalna - instalacje fotowoltaiczne są wyjątkowo wytrzymałe. Zamówienia realizujemy na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego, między innymi w takich miastach jak: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie, Chełmno, Nakło nad Notecią oraz Rypin.

Niezależność

Nikogo nie cieszą comiesięczne rachunki za prąd - to jest pewne. Własne ogniwa fotowoltaiczne to szansa na niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. Fotowoltaika to rozwiązanie całoroczne, dlatego prąd wykorzystuje się na bieżące potrzeby, a nadwyżki zużywa w nocy lub w okresach mniejszej wydajności paneli. Niewątpliwą zaletą są również niskie koszty eksploatacji modułów oraz fakt, że na co dzień instalacja fotowoltaiczna nie wymaga Twojego zainteresowania.

Dofinansowanie

Cena fotowoltaiki w województwie Kujawsko-Pomorskim jest znacznie niższa niż jeszcze kilka lat temu, ale nadal jest to poważny wydatek. Można jednak ubiegać się o dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne dla domu w ramach różnych programów, w tym rządowego programu „Mój Prąd”. W ten sposób można uzyskać otrzymać zwrot części poniesionych kosztów w wysokości nawet do 5000 złotych. Klientom z województwa Kujawsko-Pomorskiego pomagamy otrzymać dotacje na fotowoltaikę.

Środowisko

Panele słoneczne nie generują szkodliwego hałasu, a przy stałej produkcji prądu nie emitują CO₂ do atmosfery. Wykonane z materiałów dobrej jakości nie stanowią zagrożenia dla środowiska, a dzięki swej żywotności nie wytwarzają dużej ilości odpadów. To doskonałe rozwiązanie dla osób z województwa Kujawsko-Pomorskiego, dla których przyszłość kolejnych pokoleń i planety ma znaczenie.

Kujawsko-pomorskie
#inteligentnaenergia

Energia prosto ze słońca

W najbliższych latach nas wszystkich czekają podwyżki cen prądu oraz wzrost kosztów życia. Instalacje fotowoltaiczne dla firm oraz dla domu pozwalają wyprodukować nawet do 90% energii elektrycznej, bez obaw o przerwy w dostawie prądu w województwie Kujawsko-Pomorskim. Wysoka sprawność naszych paneli słonecznych sprawia, że jest to inwestycja bezpieczna finansowo i naprawdę trudno nie docenić korzyści z niej płynących. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj, jak działa fotowoltaika i podejmij świadomą decyzję.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Do największych zalet fotowoltaiki należy oszczędność pieniędzy oraz niezależność od zewnętrznych dostawców prądu. Instalacja jest również w pełni bezpieczna dla środowiska.

2. Co to net metering?

Net metering polega na przekazaniu nadwyżek energii elektrycznej do sieci, gdzie jest magazynowana, aby w późniejszym czasie otrzymać opust.

3. Co to jest offset?

Opcja offset pozwala wyrównać dane oszczędności i produkcji energii elektrycznej.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Jakość modułu wpływa na sprawność całej instalacji, czyli to, jak dużą moc będą w stanie osiągnąć panele fotowoltaiczne.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

Zestaw obejmuje moduły fotowoltaiczne, falownik (inwerter), zabezpieczenie AC/DC, optymalizatory, system do montażu oraz okablowanie.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Fotowoltaika to rozwiązanie całoroczne - w miesiącach zimowych wydajność paneli może się obniżyć, ale nigdy nie spadnie do zera. Wówczas można też wykorzystać nadwyżki z pozostałych miesięcy.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Na wielkość instalacji wpływa wiele czynników takich jak zapotrzebowanie energetycznego danego obiekty oraz moc ogniw, dlatego pracownicy Edison Energia każdy przypadek rozpatrują indywidualnie.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Fotowoltaika to koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale łatwo je obniżyć z dofinansowaniem oraz ulgą termomodernizacyjną.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

#inteligentnaenergia

Więcej o fotowoltaice

Fotowoltaika
dla domu

Instalacja fotowoltaiczna dla domu. Stań się niezależnym dostawcą własnego prądu i zacznij oszczędzać.

Zobacz
Fotowoltaika
dla firm

Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej, rachunki za prąd przestaną być obciążeniem dla budżetu Twojej firmy.

Zobacz
Dotacja "Mój Prąd 3.0"

Dowedz się więcej o dotacji „Mój Prąd” i zyskaj nawet do 5000 zł na Twoją instalację fotowoltaiczną.

Zobacz
Pompa
ciepła

Obniż rachunki za prąd i wybierz nowoczesną pompę ciepła firmy Buderus.

Zobacz
Ulga termo-modernizacyjna

Odlicz od podatku kwotę poniesioną na termomodernizację domu. Przyczyniasz się do zmniejszenia emisji CO2.

Zobacz
Edukacja
Edison Energia

Interesują Cię zagadnienia z branży fotowoltaiki, chcesz poznać szczegóły funkcjonowania instalacji fotowoltaicznej

Zobacz
Kalkulator fotowoltaiczny

Obniż koszt energii elektrycznej niemalże do 0. Oblicz ile możesz zaoszczędzić wybierając jeden z planów Edison Energia.

Zobacz
Instalacja fotowoltaiczna

Zapomnij o stale rosnących cenach prądu. Bądź niezależny i przełącz się na domową elektrownię słoneczną.

Zobacz