Fotowoltaika Dolnośląskie

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Dolnośląskie

Oszczędzaj z fotowoltaiką

Fotowoltaika w województwie Dolnośląskim umożliwia niezależność finansową oraz bezpieczeństwo energetyczne na lata. Około 80% energii w Polsce powstaje z węgla, co oznacza, że ze względu na wysoką emisję dwutlenku węgla, ceny za prąd nadal będą rosły. Panele fotowoltaiczne to sposób na czystą energię i niezależność od wysokich rachunków w województwie Dolnośląskim.

Sprawdź korzyści
Dolnośląskie
Twoje korzyści z fotowoltaiki

Dlaczego my?

Wiemy, że ilość formalności potrafi przyprawić o zawrót głowy, dlatego nie ograniczamy się do sprzedaży ogniw fotowoltaicznych w województwie Dolnośląskim. Zapewniamy również kompleksową obsługę oraz pomagamy klientom otrzymać dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych. Fotowoltaika Edison Energia to niezawodna inwestycja na przynajmniej 25 lat.

Oszczędności

Fotowoltaika to skuteczny sposób na niezależność od stale rosnących cen prądu w województwie Dolnośląskim. W Polsce głównym źródłem energii jest węgiel, który emituje szkodliwą ilość dwutlenku węgla. Tymczasem Unia Europejska bierze pod uwagę wpływ wytwarzania prądu na środowisko. Dopóki więc węgiel będzie głównym źródłem energii, ceny prądu będą wysokie nie tylko na Dolnym Śląsku. Panele fotowoltaiczne pozwalająoszczędzić pieniądze wydawane na rachunki za energię elektryczną.

Niezawodność

Standardowa fotowoltaika sprawnie funkcjonuje przez 25 lat, natomiast dobrej jakości panele fotowoltaiczne mogą służyć nawet do 40 lat. Na sprawność instalacji wpływa między innymi jakość komponentów oraz prawidłowy montaż paneli fotowoltaicznych. W Edison Energia to właśnie wydajność jest na pierwszym miejscu. Fotowoltaikę instalujemy między innymi w takich miastach jak Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica oraz Dzierżoniów.

Niezależność

Decydując się na panele fotowoltaiczne, stajesz się dostawcą prądu, jednocześnie nie szkodząc środowisku. Energia elektryczna jest wytwarzana niezależnie od warunków atmosferycznych - wyprodukowany prąd wykorzystujesz na bieżące potrzeby, a nadwyżki można zużyć w nocy lub w okresie mniejszej wydajności paneli. Koszty eksploatacji ogniw fotowoltaicznych w województwie Dolnośląskim są bardzo niskie, natomiast sama instalacja na co dzień nie wymaga obsługi.

Dofinansowanie

Instalacje fotowoltaiczne dla domu cieszą się coraz większą popularnością, między innymi dlatego, że rząd proponuje rozwiązania wspierające mikroinwestycje. Jednym z nich jest program „Mój Prąd”, dzięki któremu możesz otrzymać zwrot części kosztów. Klientom z województwa Dolnośląskiego pomagamy dopełnić wszystkich formalności związanych z dofinansowaniem do fotowoltaiki. W następnych latach można również skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.

Czysta energia

Ogniwa fotowoltaiczne w województwie Dolnośląskim to ekologiczna alternatywa, ponieważ nie generują szkodliwego dla ludzi oraz zwierząt hałasu, nie wytwarzają dużej ilości odpadów oraz przy stałej produkcji prądu nie emitują CO₂ do atmosfery. Aby mieć pewność, że fotowoltaika jest bezpieczna dla środowiska, warto wybrać panele słoneczne dobrej jakości.

Dolnośląskie
#inteligentnaenergia

Energia elektryczna dla każdego

Dzięki panelom fotowoltaicznym Edison Energia, jesteś w stanie wyprodukować nawet do 90% potrzebnego na co dzień prądu. Dotyczy to zarówno gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw w województwie Dolnośląskim, które chcą uniezależnić się od wysokich kosztów prowadzenia biznesu. Instalacje fotowoltaiczne dla firm to nie tylko oszczędność, ale również sposób na odpowiedzialny społecznie wizerunek marki. Przekonaj się, jak działa fotowoltaika i podejmij najlepszą możliwą decyzję. 


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

1. Jakie są korzyści z fotowoltaiki?

Największą zaletą instalacji fotowoltaicznej jest niezależność od rosnących cen prądu i zewnętrznych dostawców. Takie rozwiązanie jest również bezpieczne dla środowiska.

2. Co to net metering?

Net metering to wsparcie dla prosumentów, którzy mogą wykorzystać całą wyprodukowaną energię lub przekazać ją do sieci, gdzie jest magazynowana, a następnie otrzymać opust.

3. Co to jest offset?

Włączenie opcji Offset sprawia, że zgadzają się dane oszczędności i produkcji energii elektrycznej.

4. Czy jakość panelu fotowoltaicznego ma znaczenie?

Jakość ogniw fotowoltaicznych przekłada się bezpośrednio na ich sprawność, czyli zdolność instalacji do przetwarzania promieni słonecznych w prąd.

5. Co wchodzi w skład zestawu fotowoltaicznego?

Zestaw zawiera panele fotowoltaiczne, inwerter (falownik), zabezpieczenie AC/DC, system do montażu, okablowanie oraz optymalizatory.

6. Jak instalacja fotowoltaiczna działa w okresie zimowym?

Zimą wydajność paneli jest obniżona, ale poziom produkcji prądu nigdy nie spada do zera. W tym czasie można wykorzystać nadwyżki wyprodukowane w pozostałych miesiącach.

7. Jaka jest optymalna wielkość instalacji?

Rozmiar instalacji zależy od zapotrzebowania energetycznego domu oraz mocy paneli fotowoltaicznych, dlatego pracownicy Edison Energia każdy przypadek konsultują indywidualnie.

8. Jaki jest całkowity koszt instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna to koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale można je obniżyć, korzystając z dofinansowania oraz ulgi termomodernizacyjnej.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

#inteligentnaenergia

Więcej o fotowoltaice

Fotowoltaika
dla domu

Instalacja fotowoltaiczna dla domu. Stań się niezależnym dostawcą własnego prądu i zacznij oszczędzać.

Zobacz
Fotowoltaika
dla firm

Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej, rachunki za prąd przestaną być obciążeniem dla budżetu Twojej firmy.

Zobacz
Dotacja "Mój Prąd 3.0"

Dowedz się więcej o dotacji „Mój Prąd” i zyskaj nawet do 5000 zł na Twoją instalację fotowoltaiczną.

Zobacz
Pompa
ciepła

Obniż rachunki za prąd i wybierz nowoczesną pompę ciepła firmy Buderus.

Zobacz
Ulga termo-modernizacyjna

Odlicz od podatku kwotę poniesioną na termomodernizację domu. Przyczyniasz się do zmniejszenia emisji CO2.

Zobacz
Edukacja
Edison Energia

Interesują Cię zagadnienia z branży fotowoltaiki, chcesz poznać szczegóły funkcjonowania instalacji fotowoltaicznej

Zobacz
Kalkulator fotowoltaiczny

Obniż koszt energii elektrycznej niemalże do 0. Oblicz ile możesz zaoszczędzić wybierając jeden z planów Edison Energia.

Zobacz
Instalacja fotowoltaiczna

Zapomnij o stale rosnących cenach prądu. Bądź niezależny i przełącz się na domową elektrownię słoneczną.

Zobacz