Oszczędzaj na
prądzie

25 lat Gwarancji. Dotacja do 5000 PLN

Jak to działa?

Panele fotowoltaiczne przetwarzają światło słoneczne na energię elektryczną, którą możesz wykorzystać do zasilania urządzeń domowych. Każdy panel słoneczny jest połączony z inteligentnym układem elektronicznym i korzysta z osobnego monitorowania. Dzięki temu wiesz ile zarobisz na energii wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną. Jeśli wyprodukuje mniej to zwrócimy Ci różnicę. Wybierz swój plan i zacznij oszczędzać!

1
Panele słoneczne

Zamieniają energię słoneczną w prąd elektryczny

2
Panele słoneczne

Zamieniają energię słoneczną w prąd elektryczny

3
Panele słoneczne

Zamieniają energię słoneczną w prąd elektryczny

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić

Zamów bezpłatną analizę

Zamień rachunki za prąd na
plany Edison energia

#dlawymagających
Twój Rachunek
od

250 zł

189 zł

plan Edison S

Zobacz
Twój Rachunek
od

350 zł

272 zł

plan Edison M

Zobacz
Twój Rachunek
od

450 zł

355 zł

plan Edison L

Zobacz
#dlawymagających

T

echnologia

Wymagaj nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które pozwolą Ci na osiągnięcie jeszcze większego uzysku z instalacji fotowoltaicznej. Miej możliwość wglądu do swojej produkcji energii za pomocą specjalistycznej aplikacji monitorującej działanie instalacji. Oczekuj od nas optymalizacji mocy każdego z paneli i uniknij strat energii spowodowanych zacienieniem jednego z modułów fotowoltaicznych. Bądź pewny bezpieczeństwa i jakości swojej instalacji fotowoltaicznej dzięki zastosowaniu przełomowych rozwiązań opartych o technologię SolarEdge. Co najważniejsze, zastosuj system posiadający certyfikaty zgodności z normami IEC 60947 oraz VDE-A-RE 2100-712. Zyskaj kontrolę nad swoją instalacją fotowoltaiczną i skorzystaj z 25-letniej gwarancji zapewniającej długotrwałą jakość Twojej topowej instalacji fotowoltaicznej.

#dlawymagających

K

ompleksowość

Wymagaj od nas pełnej wygody i komfortu, ponieważ wspieramy Cię na każdym etapie procesu instalacyjnego. Podczas całkowicie bezpłatnego audytu nasz wykwalifikowany specjalista dobierze indywidualnie do Twoich potrzeb korzystny plan i efektywne dla Ciebie parametry instalacji. Oczekuj uzyskania kompletnej pomocy w dopasowaniu atrakcyjnego finansowania Twojej instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo gwarantujemy pewność przyłączenia Twojej instalacji do sieci dystrybucji, gdyż nasi doświadczeni pracownicy złożą wszystkie niezbędne dokumenty w Twoim imieniu. Unikaj załatwiania zbędnych formalności - złożymy za Ciebie wniosek o uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych z dotacji „Mój Prąd”. Jesteśmy oficjalnym partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dzięki czemu możesz oczekiwać, że dotacja w szybkim tempie trafi bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

#dlawymagających

D

oświadczenie

Wymagaj wieloletniego doświadczenia naszego wykwalifikowanego zespołu w dziedzinie fotowoltaiki. Specjalnie dla Ciebie bardzo szybko się rozwijamy i poszerzamy swoje kompetencje. Zrealizowaliśmy ponad 1000 instalacji fotowoltaicznych, których jakość potwierdził rzetelnie przeprowadzony audyt powykonawczy. Oczekuj profesjonalnej ekipy montażowej, która rzetelnie i profesjonalnie założy Twoją instalację fotowoltaiczną.

#dlawymagających

E

dukacja

Wymagaj od nas pełnej wiedzy w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych. Stale współpracujemy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, dlatego nieustannie pogłębiamy nasze kompetencje. Regularnie publikujemy artykuły i materiały na temat fotowoltaiki aby dzielić się z Tobą wiedzą na każdym etapie procesu. Oczekuj wykształcenia i profesjonalizmu, aby Twoja instalacja była fachowo zrealizowana.

#dlawymagających

Z

ysk

Wymagaj rentowności Twojej instalacji fotowoltaicznej i oczekuj 25-letniej gwarancji wartości uzysku. Twoja instalacja musi wyprodukować taką ilość energii elektrycznej, jaka określona jest w jej projekcie. Jeśli będzie inaczej, w trosce o Twoje finanse, zwrócimy Ci różnicę. Zyskaj najwyższą jakość w dobrej cenie oraz korzystne możliwości finansowania Twojej instalacji. Uniknij wzrastających cen za energię elektryczną i zabezpiecz swój budżet domowy przed zbędnymi kosztami na długie lata.

Współpraca

Zaufanie

Patron medialny

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz