Poszukiwany/a

Projektant OZE

Masz w sobie Edison factor? Szukasz przyjaznej firmy oferującej realne wyzwania i rozwój? Dobrze trafiłeś!

Opis stanowiska

Projektowanie mikro-instalacji fotowoltaicznych i współpraca z pracownikami terenowymi

Obsługa Klienta w zakresie zaprojektowanych instalacji, dokonywanie uzgodnień

Przygotowywanie wizualizacji rozmieszczenia modułów

Tworzenie analiz i liczenie wskaźników efektywności instalacji PV

Dobór podzespołów instalacyjnych: falownika i zabezpieczeń

Wymagania:

Posiadasz wykształcenie kierunkowe z zakresu energii odnawialnej lub elektryki

Znasz się na środowisku CAD oraz bardzo dobrze obsługujesz MS Excel

Potrafisz czytać i tworzyć schematy elektryczne

Jesteś kreatywny i samodzielny

Chciałbyś w przyszłości zostać liderem działu i zarządzać zespołem

Co oferujemy:

Praca w rozwojowej branży fotowoltaicznej - najszybciej rosnący rynek energetyki w Polsce

Wynagrodzenie podstawowe i premię zadaniową

Szansa szybkiego awansu w strukturach firmy

Szkolenia i zdobywanie certyfikacji/uprawnień

Wygodne biuro na warszawskim Mokotowie

Zatrudnienie w zespole pasjonatów

Zadzwoń lub napisz do nas

Maksymalny rozmiar 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Edison Energia Sp. z o.o. i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty.
Dziękujemy za wysłanie wiadomości!
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.

Praca w najbardziej rozwojowej branży w Polsce!

Działaj z nami przy rozbudowie prawdopodbnie najlepszego zespołu w branży fotowoltaiki w Polsce! Dobra energia niech będzie z Wami!

Współpraca

Zaufanie

Patron medialny

Zostaw kontakt, oddzwonimy

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz

Zobacz