Poszukiwany/a

Grupy Sprzedażowe

Masz w sobie Edison factor? Szukasz przyjaznej firmy oferującej realne wyzwania i rozwój? Dobrze trafiłeś!

Co oferujemy:

  • Jasny i przejrzysty system prowizyjny - nieograniczone zarobki,
  • Pakiet szkoleń produktowo-technicznych na start i w czasie współpracy,
  • Uczciwy i unikalny produkt, którego klienci potrzebują (sprzedasz nawet własnej rodzinie),
  • Stabilność dużej organizacji przy braku nonsensów korporacyjnych i polityki,
  • Pełne wsparcie wszystkich struktur w centrali firmy,
  • Materiały marketingowe i wsparcie zespołu back office,
  • Możliwość połączenia naszej współpracy z dotychczasową działalnością,
  • Najbardziej rozwojowa branża w Polsce.

Szukamy właśnie Was, jeśli:

  • Jesteście ambitni, samodzielni, i odpowiedzialnie,
  • Chcecie zarabiać dobre pieniądze - min. 15 tys. zł/miesięcznie/Doradca,
  • Posiadacie doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej B2B lub B2C,
  • Chcecie rozwijać się i współpracować z nami jako certyfikowani Partnerzy Edison Energia,
  • Chcecie brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku Fotowoltaiki w Polsce i stać się jego częścią.

Wasze zadania:

  • Doradztwo klientom w zakresie Fotowoltaiki,
  • Aktywne poszukiwanie klientów,
  • Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy,
  • Aktywna sprzedaż kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych Edison Energia,
  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Zadzwoń lub napisz do nas

Maksymalny rozmiar 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Edison Energia Sp. z o.o. i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty.
Dziękujemy za wysłanie wiadomości!
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.

Praca w najbardziej rozwojowej branży w Polsce!

Działaj z nami przy rozbudowie prawdopodbnie najlepszego zespołu w branży fotowoltaiki w Polsce! Dobra energia niech będzie z Wami!

Współpraca

Zaufanie

Patron medialny

Instalacja fotowoltaiczna dla domu. Stań się niezależnym dostawcą własnego prądu i zacznij oszczędzać.

Zobacz

Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej, rachunki za prąd przestaną być obciążeniem dla budżetu Twojej firmy.

Zobacz

Dowedź się więcej o dotacji „Mój Prąd” i zyskaj nawet do 5000 zł na Twoją instalację fotowoltaiczną.

Zobacz

Nie ograniczamy się do sprzedaży instalacji, ale też oferujemy obsługę i wsparcie w otrzymaniu dotacji

Zobacz

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz

Odlicz od podatku kwotę poniesioną na termomodernizację domu. Przyczyniasz się do zmniejszenia emisji CO2, oraz oszczędzasz.

Zobacz

Interesują Cię zagadnienia z branży fotowoltaiki, chcesz poznać szczegóły funkcjonowania instalacji fotowoltaicznej

Zobacz

Obniż koszt energii elektrycznej niemalże do 0. Oblicz ile możesz zaoszczędzić wybierając jeden z planów Edison Energia

Zobacz

Zapomnij o stale rosnących cenach prądu, dzięki własnej energii. Bądź niezależny i przełącz się na domową elektrownię słoneczną.

Zobacz

Zobacz