Poszukiwany/a

Audytor Instalacji Fotowoltaicznych

Masz w sobie Edison factor? Szukasz przyjaznej firmy oferującej realne wyzwania i rozwój? Dobrze trafiłeś!

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

Posiadasz uprawnienia SEP E+D na stanowisku kontrolno-pomiarowym,

Posiadasz min. rok doświadczenia w zakresie realizacji montaży lub audytów mikroinstalacji (instalacje do 50kW)

Potrafisz stworzyć opis koncepcji realizacji audytów mikroinstalacji fotowoltaicznych,

Nie masz przeciwwskazań do pracy na dachach

Potrafisz czytać i tworzyć schematy elektryczne

Posiadasz prawo jazdy kat. B,

Chcesz brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku Fotowoltaiki w Polsce i stać się jego częścią.

Co oferujemy:

Wysokie, stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy,

Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,

Niezbędne narzędzia pracy - m.in auto służbowe,

Startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę i stabilność dojrzałej organizacji,

Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

Zatrudnienie w zespole profesjonalistów,

Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce.

Twoje zadania:

Przeprowadzanie audytów mikroinstalacji fotowoltaicznych - odpowiedzalność za jakość wykonania gotowej instalacji fotowoltaicznej,

Wykonywanie odbiorów mikroinstalacji zgodnie z zaproponowaną metodologią,

Wypełniania Karty Audytu Instalacji Fotowoltaicznej,

Pomiary strony prądu stałego DC i zmiennego AC,

Pomiary rezystancji izolacji, skuteczności ochrony przeciwporażeniowej oraz skuteczności ochrony odgromowej.

Wykonywanie zdjęć full HD poszczególnych elementów instalacji,

Udzielanie pomocy eksperckiej Zamawiającemu,

Udzielanie odpowiedzi dotyczących wyników audytów i sztuki monterskiej,

Przegląd i ocena wytycznych montażowych stosowanych przez Edison Energia i współpracujące ekipy montażowe oraz szkolenie i certyfikacja firm instalacyjnych.

Brzmi dobrze? Zapraszamy do aplikowania i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Zadzwoń lub napisz do nas

Maksymalny rozmiar 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przez Edison Energia Sp. z o.o. i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty.
Dziękujemy za wysłanie wiadomości!
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.

Praca w najbardziej rozwojowej branży w Polsce!

Działaj z nami przy rozbudowie prawdopodbnie najlepszego zespołu w branży fotowoltaiki w Polsce! Dobra energia niech będzie z Wami!

Współpraca

Zaufanie

Patron medialny

Instalacja fotowoltaiczna dla domu. Stań się niezależnym dostawcą własnego prądu i zacznij oszczędzać.

Zobacz

Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej, rachunki za prąd przestaną być obciążeniem dla budżetu Twojej firmy.

Zobacz

Dowedź się więcej o dotacji „Mój Prąd” i zyskaj nawet do 5000 zł na Twoją instalację fotowoltaiczną.

Zobacz

Nie ograniczamy się do sprzedaży instalacji, ale też oferujemy obsługę i wsparcie w otrzymaniu dotacji

Zobacz

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz

Odlicz od podatku kwotę poniesioną na termomodernizację domu. Przyczyniasz się do zmniejszenia emisji CO2, oraz oszczędzasz.

Zobacz

Interesują Cię zagadnienia z branży fotowoltaiki, chcesz poznać szczegóły funkcjonowania instalacji fotowoltaicznej

Zobacz

Obniż koszt energii elektrycznej niemalże do 0. Oblicz ile możesz zaoszczędzić wybierając jeden z planów Edison Energia

Zobacz

Zapomnij o stale rosnących cenach prądu, dzięki własnej energii. Bądź niezależny i przełącz się na domową elektrownię słoneczną.

Zobacz

Zobacz