Edison Energia

Energia prosto ze Słońca

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Profit


Nawet 25% więcej zysku z instalacji fotowoltaicznej

Technologia


25 lat wydajności Twojej instalacji fotowoltaicznej

Opieka


Bądź spokojny. Opiekunowie pracują 24/7

Finansowanie


Najlepsze finansowania dla Twojej instalacji

Naszą misją jest, aby każdy mógł korzystać z energii słonecznej.

Pewnego dnia zaprzęgniemy
do pracy przypływy i odpływy,
uwięzimy promienie słońca.”

T. A. Edison, 1917

Wybierz niezależność i zysk

Zielona Polska bez węgla i smogu. Czysta słoneczna energia w każdym domu i firmie to nasz cel. Tworzymy polski rynek energii elektrycznej od samego początku i jako zespół zbudowaliśmy już ponad 5 tys. instalacji.

Dzięki doświadczeniu i pasji realizujemy misję zapewnienia niezależności energetycznej polskim rodzinom i firmom. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy gwarancję zysków finansowych z produkcji energii z paneli słonecznych w ramach oferty abonamentowej.

Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania obniżającego koszty energii elektrycznej, czy zależy Ci na Polsce wolnej od smogu sprawimy, że korzystanie z energii słonecznej będzie dla Ciebie satysfakcjonującym doświadczeniem.

#inteligentnaenergia

Realizujemy projekty na terenie całej Polski

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo, bezpłatną analizę zapotrzebowania energetycznego, najwyższej klasy zabezpieczenia oraz wieczystą gwarancję na zysk z paneli słonecznych.
Gwarantujemy najtańszy system finansowania. Wspieramy Naszych Klientów na każdym etapie projektu w najwyższym standardzie VIP Care na rynku. Dzięki naszym rozwiązaniom pożegnasz rachunki za prąd raz na zawsze, zyskasz pieniądze i spokój na lata.

#inteligentnaenergia

Energia dostępna dla wszystkich

W Polsce na przestrzeni lat obserwujemy stały wzrost cen energii elektrycznej. W najbliższych latach czekają nas kolejne podwyżki i wzrost kosztów życia. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz wyprodukować nawet do 90% potrzebnej energii i cieszyć się wolnością energetyczną.

Produkując własną energię zyskujesz niezależność finansową oraz spokój na lata. Instalacja fotowoltaiczna to najlepsze rozwiązanie dla osób prywatnych I przedsiębiorców, którzy szukają realnej oszczędności.

#inteligentnaenergia

Co otrzymujesz w ramach oferty biznesowej Edison?

Zamień rachunek na plan Edison

#inteligentnaenergia

Nasi klienci i relizacje

W ostatnim roku powstało w Polsce ponad 50 000 instalacji PV!
Skorzystaj z 32% ulgi gwarantowanej ustawą i dołącz do zadowolonych klientów Edison Energia!