Fotowoltaika Legionowo

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd.
Zobacz więcej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Edison Energia

Fotowoltaika Legionowo

Rosnące ceny prądu uderzają po kieszeniach wszystkich Polaków, również mieszkańców, a także firmy z Legionowa. Jeśli chcesz zapomnieć o drogiej energii i dysponujesz własną nieruchomością, zdecyduj się na montaż fotowoltaiki. Założymy ją dla Ciebie w sposób profesjonalny i w korzystnej cenie.


Zostaw kontakt

Realizacja na domu jednorodzinnym składająca się z 10 modułów słonecznych.

Ciechanów

Realizacja z licznymi kapliczkami na dachu. Umieściliśmy na niej aż 20 paneli fotowoltaicznych.

Sokołów Podlaski

Projekt składa się z 12 paneli full black na dachu domu jednorodzinnego.

Siedlce

Na dachu domu wielorodzinnego zamontowaliśmy 10 modułów fotowoltaicznych.

Marki
Legionowo

Płać mniej za prąd dzięki fotowoltaice

Zarówno przewidywania ekspertów oraz analityków, jak i zwykłe doświadczenie życiowe każą traktować wzrosty cen prądu niemal jako pewnik w najbliższych co najmniej kilku latach. Wynika to z wielu czynników, jednak finalnie prawie każdy odczuje i już zresztą odczuwa w portfelu wzrost wydatków na energię. Prawie każdy, bo podwyżki nie dosięgają właścicieli nieruchomości wyposażonych w instalacje fotowoltaiczne dla domu czy firmy z Legionowa. Jeśli również się na nią zdecydujesz, zużycie drogiej energii pozyskiwanej z sieci wyraźnie spadnie, a Ty odczujesz to w domowym budżecie. Warunek jest jeden: panele słoneczne muszą zostać zamontowane w sposób profesjonalny, a ich wybór powinien być poprzedzony dokładnymi analizami. Właśnie tak jako Edison Energia realizujemy Twoją inwestycję.

Wykonywana przez nas fotowoltaika to sprawdzona i skuteczna metoda na tańszy prąd. Dzięki niej zaczniesz produkować elektryczność na własny rachunek, z całkowicie darmowego źródła, bo takim są przecież promienie słoneczne. Panele solarne je kumulują i pozyskują z nich energię, a następnie przesyłają do falownika, który jest elementem systemu odpowiadającym za konwersję prądu stałego w zmienny. Następnie można go wykorzystać do zasilenia urządzeń elektrycznych w domu czy firmie. Tym samym ograniczasz zużycie energii z sieci, a to oznacza rachunki niższe nawet o 90%! Jeśli już wiesz, jak działa fotowoltaika i chcesz mieć ją również u siebie, powierz montaż Edison Energia.


Zostaw swój kontakt
i otrzymaj darmową wycenę

Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie z dedykowaną ofertą!
#inteligentnaenergia

Ekologiczny i tani prąd z własnej instalacji fotowoltaicznej

Nawiązując z nami współpracę, zyskujesz kompleksowe wsparcie doświadczonych specjalistów z branży OZE. Mamy na koncie tysiące instalacji, dlatego z przyjemnością wykonamy ją także dla Ciebie niezależnie od parametrów i lokalizacji. Panele fotowoltaiczne na dachu zakładamy tak samo efektywnie jak na gruncie. Realizujemy projekty na potrzeby klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych z Legionowa. Instalacje fotowoltaiczne dla firm, urzędów, szkół czy placówek medycznej są tak samo dobrym pomysłem jak dla domu. Nam możesz powierzyć realizację inwestycji od A do Z.

Pierwszym krokiem na drodze do własnych paneli fotowoltaicznych jest ich projekt i wybór poszczególnych komponentów systemu. Jaka moc solarów będzie właściwa? Jaka cena ogniw odpowiada Twoim potrzebom? Jaki wymiar będzie pasował do danej lokalizacji? Odpowiedzi na te i inne kluczowe pytania związane z parametrami instalacji ma zasadnicze znaczenie dla sposobu i efektywności jej działania. Dlatego tak ważne jest powierzenie projektu doświadczonym specjalistom, którzy wiedzą, jak prawidłowo wykonać wszystkie obliczenia, a właśnie tacy fachowcy tworzą nasz zespół.

Wydajne i bezpieczne instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy

Na podstawie precyzyjnego projektu przeprowadzamy montaż systemu ściśle dopasowanego do Twoich potrzeb oraz specyfiki budynku. Prace przebiegają z naciskiem na precyzję, bezpieczeństwo i zapewnienie efektywności oraz trwałości działania paneli fotowoltaicznych. Po ich realizacji dokładnie sprawdzamy poprawność wszystkich połączeń i mechanizmów, a gdy mamy gwarancję, że wszystko funkcjonuje tak, jak należy, oddajemy Ci gotową instalację.

Na wsparcie z naszej strony możesz liczyć także wówczas, gdy starasz się o dofinansowanie. Jeśli tylko chcesz, zajmiemy się wszelkimi procedurami związanymi z pozyskiwaniem pieniędzy z dotacji, a Ty oszczędzisz czas i zyskasz pewność, że wszystkie formalności przebiegają w sposób wymagany przepisami. Jeśli więc poszukujesz firmy montażowej, która zrealizuje dla Ciebie w Legionowie instalację, zapraszamy do kontaktu i współpracy. Fotowoltaika w Mazowieckiem to nasza specjalność!


Profesjonalna
obsługa
Wsparcie
24/7
Pomontażowy
audyt
Dopasowana
oferta
Doświadczeni
instalatorzy
Konkurencyjne
ceny
Gwarancja
25 lat
Uzyskanie
dotacji

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

#inteligentnaenergia

Więcej o fotowoltaice

Fotowoltaika
dla domu

Instalacja fotowoltaiczna dla domu. Stań się niezależnym dostawcą własnego prądu i zacznij oszczędzać.

Zobacz
Fotowoltaika
dla firm

Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej, rachunki za prąd przestaną być obciążeniem dla budżetu Twojej firmy.

Zobacz
Dotacja "Mój Prąd 3.0"

Dowedz się więcej o dotacji „Mój Prąd” i zyskaj nawet do 5000 zł na Twoją instalację fotowoltaiczną.

Zobacz
Pompa
ciepła

Obniż rachunki za prąd i wybierz nowoczesną pompę ciepła firmy Buderus.

Zobacz
Ulga termo-modernizacyjna

Odlicz od podatku kwotę poniesioną na termomodernizację domu. Przyczyniasz się do zmniejszenia emisji CO2.

Zobacz
Edukacja
Edison Energia

Interesują Cię zagadnienia z branży fotowoltaiki, chcesz poznać szczegóły funkcjonowania instalacji fotowoltaicznej

Zobacz
Kalkulator fotowoltaiczny

Obniż koszt energii elektrycznej niemalże do 0. Oblicz ile możesz zaoszczędzić wybierając jeden z planów Edison Energia.

Zobacz
Instalacja fotowoltaiczna

Zapomnij o stale rosnących cenach prądu. Bądź niezależny i przełącz się na domową elektrownię słoneczną.

Zobacz