1. Hero + Belka

2. Wszystko o Edison + kółka

Wszystko o Edison Energia

Edison Energia to zespół osób, których połączyła pasja do fotowoltaiki. Każdego dnia montujemy dla Was instalacje fotowoltaiczne na terenie całego kraju. Posiadamy przeszło 50 ekip montażowych oraz 20 wykwalifikowanych inżynierów projektantów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy mu wsparcie na każdym etapie projektu.

Chcemy być jak najbliżej potrzeb Klienta, dlatego nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży instalacji fotowoltaicznych, ale również oferujemy kompleksową obsługę oraz wsparcie w otrzymaniu dotacji oraz finansowania instalacji fotowoltaicznej. Edison Energia to również gwarancja udanej inwestycji na co najmniej 25 lat.

Doświadczenie

Edukacja

Kompleksowość

Zysk

5000

instalacji

Technologia

3. Slider Aktualności + mobile horizontal scroll

Aktualności

Przesuń w prawo

4. Korzyści (taby)

Korzyści jakie płyną z instalacji paneli fotowoltaicznych

Oszczędność

Panele fotowoltaiczne to inwestycja, która zwraca się już po ok 7 latach. Ceny prądu nigdy nie były wyższe, a coroczne podwyżki są mocno odczuwalne na naszym budżecie domowym. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną staniesz się niezależny od tych zmian.

Gwarancja

Edison Energia to gwarancja na lata. Korzystaj z darmowej energii prosto ze Słońca dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej. Dobrej jakości moduły mogą służyć nawet przez 40 lat. Dodatkowo gwarantujemy dostarczenie deklarowanej ilości energii lub dofinansujemy Twój rachunek.

Niewyczerpalne źródło energii

Tradycyjne źródła energii pochodzą z paliw kopalnych, których zasoby szybko maleją. W przyszłości przewiduje się ich zupełne wyczerpnie. Energia produkowana ze Słońca w przeciwieństwie do paliw kopalnych nigdy się nie wyczerpie. Dzięki czemu posiadacze własnej instalacji fotowoltaicznej nie muszą się martwić, iż pewnego dnia zabraknie prądu w ich domach.

Dotacja

Szereg dotacji i dostępne kampanie sprawiają, iż fotowoltaika staje się bardziej przystępna. Istnieje wiele programów takich jak „Mój Prąd”, „ulga termomodernizacyjna” czy „Czyste Powietrze” , dzięki którym coraz więcej osób może pozwolić sobie na założenie własnej instalacji fotowoltaicznej. Poznaj szczegóły dostępnych dotacji, aby cieszyć się nieograniczonym dostępem do własnej energii prosto ze Słońca. Edison Energia zawarł POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY w zakresie wdrażania Programu „Mój Prąd”, co w praktyce oznacza, iż wnioskodawcy współpracujący z naszą firmą jeszcze szybciej otrzymają dotacje na instalację fotowoltaiczną.

Niezależność

Decydując się na własne panele fotowoltaiczne stajesz się niezależnym dostawcą prądu. Wyprodukowana energia zostaje przeznaczona na bieżące potrzeby, a nadwyżki mogą być wykorzystane w nocy lub w okresie mniejszego uzysku np. w miesiącach zimowych. Dodatkowo koszty eksploatacji są bardzo niskie, a sama instalacja niemalże bezobsługowa.

Przelicz swoje oszczędności

5. Jak działa system

Jak działa system fotowoltaiczny

Panele fotowoltaiczne przetwarzają światło słoneczne na energię elektryczną, którą możesz wykorzystać do zasilania urządzeń domowych. Każdy panel słoneczny jest połączony z inteligentnym układem elektronicznym i korzysta z osobnego monitorowania. Dzięki temu wiesz ile zarobisz na energii wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną. 
Jeśli wyprodukuje mniej to zwrócimy Ci różnicę. Wybierz swój plan i zacznij oszczędzać!

1
Panele słoneczne

Zamieniają energię słoneczną w prąd elektryczny

2
Panele słoneczne

Zamieniają energię słoneczną w prąd elektryczny

3
Panele słoneczne

Zamieniają energię słoneczną w prąd elektryczny

Potrzebujesz dodatkowej wiedzy?

Skorzystaj z naszej ENCYKLOPEDII FOTOWOLTAIKI

Przejdź

6. Kalkulator (embeded)

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić

Zamów bezpłatną analizę

Zobacz nasze realizacje, bo warto

7. 6 filarów + mobile horizontal scroll

Proces ofertowy 6 filarów

#inteligentnaenergia
Konsultacje

01

Na bezpłatnym spotkaniu nasz Doradca oceni możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej. Dokona również analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego lub firmy.

Finansowanie

02

Edison Energia pomaga w otrzymaniu finansowania instalacji fotowoltaicznej. Współpracujemy z kilkoma bankami,dzięki czemu rata kredytu jest atrakcyjna i często nie przekracza kwoty miesięcznego rachunku za prąd.

Projekt

03

Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej jest przygotowywany w oparciu o szczegółowe informacje, tak aby pasował do unikalnego profilu energetycznego i potrzeb Twojego domu.

Montaż

04

Gwarantujemy profesjonalny montaż oraz audyt powykonawczy, który zapewnia bezpieczeństwo działania instalacji fotowoltaicznej.

Podłączenie

05

Dla Twojego komfortu gwarantujemy pewność przyłączenia Twojej instalacji do sieci dystrybucji, gdyż nasi doświadczeni pracownicy złożą wszystkie niezbędne dokumenty w Twoim imieniu.

Opieka

06

Po zamontowaniu paneli fotowoltaicznych, nasi Doradcy są dostępni dla Was 24/7. Specjalna aplikacja umożliwia stałe monitorowanie pracy Twojej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu unikniesz niespodziewanych przerw w dostawie prądu.

Przesuń w prawo

12. Dlaczego Edison

Oszczędności

01

Ceny prądu nigdy nie były wyższe. Coroczne podwyżki prądu są mocno odczuwalne w naszym budżecie domowym. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną staniesz się #podwyżkoodporny

Gwarancja

02

Gwarancja na panele słoneczne wynosi 25 lat, a dobrej jakości panele fotowoltaiczne mogą służyć nawet przez 40 lat.

Niezależność

03

Decydując się na własne panele fotowoltaiczne stajesz się niezależnym dostawcą prądu. Wyprodukowana energia zostaje przeznaczona na bieżące potrzeby, a nadwyżki mogą być wykorzystane w nocy lub w okresie mniejszego uzysku np. w miesiącach zimowych. Dodatkowo koszty eksploatacji są bardzo niskie, a sama instalacja niemalże bezobsługowa.

Dotacja

04

Instalacje fotowoltaiczne cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Stale przybywa osób chcących korzystać z czystej energii. Aby podtrzymać ten trend, Państwo oferuje wiele rozwiązań wspierających inwestycje w panele słoneczne. Jedną z propozycji jest rządowy program "Mój Prąd".

Ochrona środowiska

05

Energia wytwarzana przez panele fotowoltaiczne jest czysta i cicha - jedynie falownik wytwarza dźwięk w wysokości ok. 18-25 dB, który odpowiada ludzkiemu szeptowi. Instalacja nie emituje CO₂, czyli nie ingeruje w środowisko oraz nie produkuje szkodliwych dla ludzi i zwierząt substancji. Nie wytwarza również opadów, a do ich prawidłowego funkcjonowania nie jest koniecznie doprowadzenie wody.

13. Ciesz się oszczędnościami

#dlawymagających

Ciesz się
oszczędnościami prądu
już dziś

#dlawymagajacych
Edukacja
Kompleksowość
Technologia
Wsparcie 24/7

14. Wybierz swój plan

Wybierz swój plan Edison Energia

#dlawymagających
Twój Rachunek
od

250 zł

189 zł

plan Edison S

Dowiedz się więcej
Twój Rachunek
od

350 zł

272 zł

plan Edison M

Dowiedz się więcej
Twój Rachunek
od

450 zł

355 zł

plan Edison L

Dowiedz się więcej

15. Edison PLUS

O serwisie

Skorzystaj z oddziałów serwisowych Edison Energia w 10 lokalizacjach na terenie całej Polski.

Dodatkowo dla naszych Klientów oferujemy korzystne warunki serwisowe instalacji fotowoltaicznych

Zobacz

Program Ambasador

Zostań Ambasadorem Edison Energia.
Korzystaj z dodatkowych benefitów, ktre dla CIebie przygotowaliśmy w ramach naszego programu.
Jeżeli jesteś zadowolonym posiadaczem własnej instalacji fotowoltaicznej, pomóż innym poznać zalety korzystania z energii prosto ze Słońca.

Zobacz

16. Oferta B2B

Oferta B2B

Prowadzisz biznes? Oczekuj więcej! Prąd ze słońca to stabilny zysk dla Twojej firmy.

Najtańsze finansowanie na rynku

Program Edison Opieka gwarantuje stały monitoring pracy instalacji

Obsługa w standardzie Business Platinum Care (priorytetowa opieka osobistego doradcy i dedykowana infolinia)

Usługa Energy Concierge dla posiadaczy instalacji VIP

Audyty oraz dedykowane doradztwo

17. 3 filary Edison

3 filary Edison energia dla biznesu

#inteligentnaenergia
Profit

01

Dostarczamy gwarantowaną ilości energii lub finansujemy Twoje rachunki za prąd. Dzięki Edison Energia zyskasz do 25% energii więcej niż z instalacji innych firm. Nasza kompleksowa obsługa zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, abyś mógł bez ograniczeń korzystać z własnej elektrowni słonecznej.

Technologia

02

Dzięki najnowszej technologii i zaawansowanym rozwiązaniom osiągniesz jeszcze większe uzyski z własnej instalacji fotowoltaicznej. Specjalna aplikacja pozwoli Ci  na monitorowanie produkcji Twojej energii oraz działanie elektrowni słonecznej. Zastosowanie przełomowych rozwiązań opartych o technologię SolarEdge zapewni bezpieczeństwo Twojej instalacji. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości system posiadający  certyfikaty zgodności z normami IEC 60947 oraz VDE-A-RE 2100-712.

Opieka

03

Zapewniamy całodobową opiekę nad Twoją instalacją fotowoltaiczną. Nad jej bezpieczeństwem czuwa inspektor nadzoru oraz Twój indywidualny asystent, który zawsze jest do Twojej dyspozycji.

Przesuń w prawo

18. Nasza misja

Naszą misją jest, aby każdy mógł
korzystać z energii słonecznej.

Pewnego dnia zaprzęgniemy
do pracy przypływy i odpływy,
uwięzimy promienie słońca.”

T. A. Edison, 1917

19. Edison. w liczbach

#inteligentnaenergia

Edison w liczbach

Ponad

5000

mikroinstalacji PV

Ponad

15 mln zł

oszczędności wygenerowanych
dla naszych klientów

Ponad

50

profesjonalnych ekip
instalatorskich

Ponad

20

wykwalifikowanych
inżynierów projektantów

20. Co otrzymujesz

#dlawymagających

Co otrzymujesz w ramach oferty biznesowej Edison?

Zamień rachunek na plan Edison

21. 4 ikonki

Europejski standard montażu

Nasze instalacje montowane są zgodnie z restrykcyjnymi europejskimi normami. Jakość wykonania instalacji gwarantują certyfikowane ekipy monterskie. Po ukończeniu instalacji gwarantujemy przeszkolenie z obsługi instalacji oraz szkolenie BHP dla Klientów.

Zabezpieczenia Edison Protect

Bezpieczeństwo Twojej instalacji gwarantują atestowane rozdzielnice klasy IP65, kable o przekroju 6 mm, zabezpieczenia DC 1000V, najwyższej klasy zabezpieczenia AC i DC  oraz wyłączniki różnicowoprądowe i nadprądowe.

Spersonalizowany
projekt konstrukcyjny

Specjalnie dla naszych Klientów wykonujemy badanie statyki dachu oraz indywidualnie dobieramy konstrukcję wsporczą. Dzięki temu możemy zoptymalizować działanie instalacji fotowoltaicznej i zapewnić jej maksymalną trwałość.

Projekt elektryczny

Wykonany jest przez certyfikowanego projektanta zgodnie z normą PN-HD60364-7-712:2007

22.Slider realizacje 23.Realizacje - kwadraty

24. Rekomendacje - slider

Rekomendacje naszych klientów

Rekomendacje naszych klientów

Przesuń w prawo

Drodzy Klienci, serdecznie dziękujemy za referencje oraz pozytywne opinie. Każda z nich jest dla nas bardzo istotna. Cieszymy się, że doceniają Państwo naszą pracę, ponieważ motywuje nas to do dalszego działania i rozwoju firmy.

25. Edukacja

25. Encyklopedia

#inteligentnaenergia

Encyklopedia

Wiedza i bieżące informacje związana z fotowoltaiką i energią odnawialną.

AC

Prąd zmienny

Akumulator elektryczny

Rodzaj odwracalnego ogniwa galwanicznego, służy do wielokrotnego magazynowania i oddawania energii elektrycznej w postaci chemicznej

Amorficzne moduły fotowoltaiczne

Najtańsze i najmniej wydajne spośród wszystkich paneli fotowoltaicznych. W zależności od producenta i modelu, ich sprawność to 6-10%.

Audyt

Pozwala określić czy dana instalacja fotowoltaiczna została zamontowana poprawienie, zgodnie z projektem i wytycznymi montażowymi Edison Energia.

DC

Prąd stały.

Komponenty cz.2