Dołącz do słonecznej
rewolucji

Dołącz do najszybciej rozwijającej się firmy
w branży fotowoltaiki. Dołącz do #słonecznejrewolucji
Zobacz oferty
Etap 1


Wybierz interesującą Cię ofertę i wyślij do nas swoje CV!

Etap 2


Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie

Etap 3


Po rozmowie telefonicznej zaprosimy Cię do naszego biura na spotkanie z managerem

Etap 4


Jesteśmy na tak! Witamy na pokładzie!

Pracownicy o Edisonie

Swoją przygodę zaczynałem jako konsultant telefoniczny na początku września 2019 r. Już po pierwszym miesiącu wiedziałem, że chce spełniać się w Dziale Finansowania i udało się! Zostałem specjalistą w tym zakresie. W ciągu kilku ostatnich miesięcy doceniono moją samodzielność i zaangażowanie, dlatego od lutego 2021r. zostałem koordynatorem tego zespołu! W swojej pracy najbardziej cenię zgrany zespół i możliwość rozwoju.

Marcin

Pracuję w Edison Energia od ponad roku. Pracę zaczęłam w Dziale Wsparcia Sprzedaży w lutym 2020 r. W maju 2020 r. zostałam specjalistą ds. Umów, zaś od marca tego roku przeszłam do zespołu Finansowania. Edisona cenię przede wszystkim za możliwość poznania wielu interesujących osób oraz różnorodność swoich zadań.

Dominika

W Edison Energia rozpocząłem pracę od listopada 2019 r. Dołączyłem w szeregi Działu Wsparcia Sprzedaży. Po roku przeszedłem do działu Kadr, by spełniać się w roli Młodszego Specjalisty ds. Personalnych, a wraz z nowym rokiem mam możliwość wspierania działu Prawnego. Odkąd dołączyłem do Edisona, wiem, że praca w kadrach nie musi być nudna.

Patryk

W organizacji jestem od czerwca 2020 r. Na co dzień działam na terenie województwa zachodnio-pomorskiego. Ostatnio dostałem się do grona najlepszych doradców Edison Energia. Odkąd pracuję w Edisonie, wiem po co wstaję każdego dnia skoro świt. Uwielbiam swoją pracę za niesłabnącą dawkę adrenaliny i ciągły ruch, a także możliwości rozwoju w obszarze sprzedaży.

Paweł

Pracuj z nami

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!​

Nie znalazłeś oferty
pracy dla siebie?

Nic straconego! Daj nam się poznać już dziś i aplikuj!

Edisonki po godzinach

Michał
Od kilku lat jest zapalonym hokeistą w jednym z warszawskich klubów. Na treningi poświęca kilka dni w tygodniu i jak twierdzi – tak najbardziej lubi odpoczywać.

Adrian i Piotrek
Obaj kiedy tylko opuszczają miejsce pracy swoje kroki kierują do studia nagrań. Tam wraz z zespołem dają prawdziwego czadu grając energetycznego rocka.

Kamil
Idealny urlop = nurkowanie wśród koralowców. To go nie tylko relaksuje, ale pozwala wciąż odkrywać nowy, zaskakujący podwodny świat.

Marta
Nasza edisonowa Lara Gessler. Od ponad roku każdą wolną chwilę spędza w kuchni tworząc pyszne wypieki i jak twierdzi – w taki sposób najbardziej wypoczywa.

Ewelina
‍‍
Kobieta od zadań specjalnych. Miłośniczka biegania – w szczególności w trudnych warunkach. Wielokrotna uczestniczka biegów ultra, w tym Biegu Rzeźnika czy maratonów.

Bartek
‍‍
To urodzony gracz. Jako nastolatek stawiał pierwsze kroki dokładnie tam gdzie Robert Lewandowski – w klubie Varsovia. Razem ze swoją drużyną Sokół Serock walczą o awans do IV ligi.