Dołącz do słonecznej
rewolucji

Zobacz oferty
Etap 1


Wybierz interesującą Cię ofertę i wyślij do nas swoje CV!

Etap 2


Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie

Etap 3


Po rozmowie telefonicznej zaprosimy Cię do naszego biura na spotkanie z managerem

Etap 4


Jesteśmy na tak! Witamy na pokładzie!

Pracownicy o Edisonie

Swoją przygodę z Edisonem rozpocząłem już niemal 1,5 roku temu, bo w styczniu 2020r. Na początku pełniłem rolę konsultanta ds. wsparcia sprzedaży, zaś w sierpniu 2020r. awansowałem na pozycję koordynatora w swoim dziale. W Edisonie cenię sobie ogromne możliwości rozwoju i poszerzania umiejętności. Jest to miejsce, w którym mogę realizować siebie, wdrażać swoje pomysły i pracować z prawdziwymi profesjonalistami. Doceniam również atmosferę, która jest rodzinna i mobilizująca do dalszej pracy.

Rafał

Pracuję w Edison Energia od ponad roku. Pracę zaczęłam w Dziale Wsparcia Sprzedaży w lutym 2020 r. W maju 2020 r. zostałam specjalistą ds. Umów, zaś od marca tego roku przeszłam do zespołu Finansowania. Edisona cenię przede wszystkim za możliwość poznania wielu interesujących osób oraz różnorodność swoich zadań.

Dominika

W Edison Energia rozpocząłem pracę od listopada 2019 r. Dołączyłem w szeregi Działu Wsparcia Sprzedaży. Po roku przeszedłem do działu Kadr, by spełniać się w roli Młodszego Specjalisty ds. Personalnych, a wraz z nowym rokiem mam możliwość wspierania działu Prawnego. Odkąd dołączyłem do Edisona, wiem, że praca w kadrach nie musi być nudna.

Patryk

W organizacji jestem od czerwca 2020 r. Na co dzień działam na terenie województwa zachodnio-pomorskiego. Ostatnio dostałem się do grona najlepszych doradców Edison Energia. Odkąd pracuję w Edisonie, wiem po co wstaję każdego dnia skoro świt. Uwielbiam swoją pracę za niesłabnącą dawkę adrenaliny i ciągły ruch, a także możliwości rozwoju w obszarze sprzedaży.

Paweł

W Edisonie jestem od lutego 2020. Tak, jak wielu zaczynałem od stanowiska konsultanta w dziale wsparcia sprzedaży. Po pół roku awansowałem na specjalistę ds. umów i finansowania. W maju tego roku otrzymałem awans na starszego specjalistę w swoim dziale, co było dla mnie ogromnym wyróżnieniem. W Edisonie cenię sobie możliwość rozwoju oraz pracy z ludźmi pełnymi pasji i pozytywnej energii.

Winicjusz

Swoją przygodę z Edisonem rozpoczęłam w listopadzie 2019r. Zostałam wtedy Specjalistą ds. Realizacji. W marcu 2020r. oprócz standardowych obowiązków objęłam również pieczę nad Ekipami Własnymi, w maju zaś zaczęłam piastować stanowisko Lidera zespołu. Po roku pracy, w listopadzie 2020 zostałam Kierownikiem Działu Realizacji. Pracę w Edisonie cenię przede wszystkim za współpracę z ludźmi pełnymi zaangażowania oraz ogromne możliwości rozwoju!

Martyna

Pracuj z nami

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!​

Nie znalazłeś
oferty dla siebie?

Nic straconego! Daj nam się poznać już dziś
lub zadzwoń 22 123 76 55.

#dbamyoswoich

Car Platform
Atrakcyjne prowizje
Młody i ambitny zespół
Jasna ścieżka kariery
Bezpłatna opieka medyczna
Pakiet szkoleń
Nowoczesne miejsce pracy
Przyjazna atmosfera pracy
Dzielenie się wiedzą
E-learning
Zniżki na produkty firmowe
Zniżki na posiłki
Konkursy firmowe
Płatny program poleceń
Elastyczne godziny pracy
Udział w akcjach społecznych

Edisonki po godzinach

Michał
Od kilku lat jest zapalonym hokeistą w jednym z warszawskich klubów. Na treningi poświęca kilka dni w tygodniu i jak twierdzi – tak najbardziej lubi odpoczywać.

Adrian i Piotrek
Obaj kiedy tylko opuszczają miejsce pracy swoje kroki kierują do studia nagrań. Tam wraz z zespołem dają prawdziwego czadu grając energetycznego rocka.

Kamil
Idealny urlop = nurkowanie wśród koralowców. To go nie tylko relaksuje, ale pozwala wciąż odkrywać nowy, zaskakujący podwodny świat.

Marta
Nasza edisonowa Lara Gessler. Od ponad roku każdą wolną chwilę spędza w kuchni tworząc pyszne wypieki i jak twierdzi – w taki sposób najbardziej wypoczywa.

Ewelina
‍‍
Kobieta od zadań specjalnych. Miłośniczka biegania – w szczególności w trudnych warunkach. Wielokrotna uczestniczka biegów ultra, w tym Biegu Rzeźnika czy maratonów.

Bartek
‍‍
To urodzony gracz. Jako nastolatek stawiał pierwsze kroki dokładnie tam gdzie Robert Lewandowski – w klubie Varsovia. Razem ze swoją drużyną Sokół Serock walczą o awans do IV ligi.

Sylwia
Doświadczona weddingplannerka oraz certyfikowana florystka. Poza pracą w Edisonie to właśnie temu zajęciu poświęca się bez reszty. Wolne chwile spędza na kanapie, z książką, lampką dobrego wina i kotem na kolanach.

Adrian
Motocykle w rodzinie Adriana były od kiedy pamięta. Na początku był motocross, później pojawiały się coraz to lepsze modele, aż w końcu przyszedł czas na pierwszego ścigacza. Adrian to fan mocnych wrażeń.

Wojciech
Uwielbia wodę oraz związane z nią sporty. Szczególe miejsce w jego sercu zajmuje kite surfing. Jego motto brzmi następująco: „Kiedy nadciąga sztorm - zaczyna się zabawa”.

Agata
To prawdziwa artystyczna dusza. Tańczy salsę, gra w serialach, prowadzi eventy. Do tego wspiera akcje charytatywne i uwielbia śpiewać – nie tylko na kameralnych imprezach, ale też na dużych, ogólnopolskich scenach.

#2urodzinyEdisona

W czerwcu tego roku obchodziliśmy swoje drugie urodziny! Jak zwykle nie zabrakło atrakcji, dobrego humoru i zabawy do białego rana. Jak się bawiliśmy świętując drugie urodziny? Zobaczcie sami!