Dołącz do słonecznej
rewolucji

Dołącz do najszybciej rozwijającej się firmy
w branży fotowoltaiki. Dołącz do #słonecznejrewolucji
Zobacz oferty
Etap 1


Wybierz interesującą Cię ofertę i wyślij do nas swoje CV!

Etap 2


Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie

Etap 3


Po rozmowie telefonicznej zaprosimy Cię do naszego biura na spotkanie z managerem

Etap 4


Jesteśmy na tak! Witamy na pokładzie!

Pracownicy o Edisonie

Swoją przygodę zaczynałem jako konsultant telefoniczny na początku września 2019 r. Już po pierwszym miesiącu wiedziałem, że chce spełniać się w Dziale Finansowania i udało się! Zostałem specjalistą w tym zakresie. W ciągu kilku ostatnich miesięcy doceniono moją samodzielność i zaangażowanie, dlatego od lutego 2021r. zostałem koordynatorem tego zespołu! W swojej pracy najbardziej cenię zgrany zespół i możliwość rozwoju.

Marcin

Pracuję w Edison Energia od ponad roku. Pracę zaczęłam w Dziale Wsparcia Sprzedaży w lutym 2020 r. W maju 2020 r. zostałam specjalistą ds. Umów, zaś od marca tego roku przeszłam do zespołu Finansowania. Edisona cenię przede wszystkim za możliwość poznania wielu interesujących osób oraz różnorodność swoich zadań.

Dominika

W Edison Energia rozpocząłem pracę od listopada 2019 r. Dołączyłem w szeregi Działu Wsparcia Sprzedaży. Po roku przeszedłem do działu Kadr, by spełniać się w roli Młodszego Specjalisty ds. Personalnych, a wraz z nowym rokiem mam możliwość wspierania działu Prawnego. Odkąd dołączyłem do Edisona, wiem, że praca w kadrach nie musi być nudna.

Patryk

W organizacji jestem od czerwca 2020 r. Na co dzień działam na terenie województwa zachodnio-pomorskiego. Ostatnio dostałem się do grona najlepszych doradców Edison Energia. Odkąd pracuję w Edisonie, wiem po co wstaję każdego dnia skoro świt. Uwielbiam swoją pracę za niesłabnącą dawkę adrenaliny i ciągły ruch, a także możliwości rozwoju w obszarze sprzedaży.

Paweł

Sebastian jest z nami od ponad 1,5 roku! W tym czasie przeszedł bardzo dynamiczną ścieżkę kariery. Swoją przygodę z Edisonem zaczynał jako konsultant w dziale Wsparcia Sprzedaży w listopadzie 2019r. W czerwcu ubiegłego roku awansował na stanowisko Ambasadora Marki, by od marca zostać Koordynatorem Marketingu i Wsparcia Sprzedaży. Na co dzień Sebastian jest ambitny, pracowity i zawsze pomocny, a swoją pracę ceni przede wszystkim za różnorodność i możliwość ciągłego rozwoju!

Sebastian

Swoją przygodę z Edisonem rozpoczęłam w listopadzie 2019r. Zostałam wtedy Specjalistą ds. Realizacji. W marcu 2020r. oprócz standardowych obowiązków objęłam również pieczę nad Ekipami Własnymi, w maju zaś zaczęłam piastować stanowisko Lidera zespołu. Po roku pracy, w listopadzie 2020 zostałam Kierownikiem Działu Realizacji. Pracę w Edisonie cenię przede wszystkim za współpracę z ludźmi pełnymi zaangażowania oraz ogromne możliwości rozwoju!

Martyna

Pracę w Edisonie rozpoczęłam w lutym 2020r. jako Specjalista ds. Rozliczeń. W międzyczasie dział zaczął się rozrastać i zaczęłam zarządzać kilkuosobowym zespołem, by od listopada 2020r.objąć stanowisko Koordynatora Działu Rozliczeń. Edison dba o swoich pracowników i potrafi ich docenić – sama jestem tego przykładem, gdyż na swoim koncie mam m.in. tytuł człowieka miesiąca oraz Rising Star.

Joanna

Pracuj z nami

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!​

Nie znalazłeś
oferty dla siebie?

Nic straconego! Daj nam się poznać już dziś!

#dbamyoswoich

Car Platform
Atrakcyjne prowizje
Młody i ambitny zespół
Jasna ścieżka kariery
Bezpłatna opieka medyczna
Pakiet szkoleń
Nowoczesne miejsce pracy
Przyjazna atmosfera pracy
Dzielenie się wiedzą
E-learning
Zniżki na produkty firmowe
Zniżki na posiłki
Konkursy firmowe
Płatny program poleceń
Elastyczne godziny pracy
Udział w akcjach społecznych

Edisonki po godzinach

Michał
Od kilku lat jest zapalonym hokeistą w jednym z warszawskich klubów. Na treningi poświęca kilka dni w tygodniu i jak twierdzi – tak najbardziej lubi odpoczywać.

Adrian i Piotrek
Obaj kiedy tylko opuszczają miejsce pracy swoje kroki kierują do studia nagrań. Tam wraz z zespołem dają prawdziwego czadu grając energetycznego rocka.

Kamil
Idealny urlop = nurkowanie wśród koralowców. To go nie tylko relaksuje, ale pozwala wciąż odkrywać nowy, zaskakujący podwodny świat.

Marta
Nasza edisonowa Lara Gessler. Od ponad roku każdą wolną chwilę spędza w kuchni tworząc pyszne wypieki i jak twierdzi – w taki sposób najbardziej wypoczywa.

Ewelina
‍‍
Kobieta od zadań specjalnych. Miłośniczka biegania – w szczególności w trudnych warunkach. Wielokrotna uczestniczka biegów ultra, w tym Biegu Rzeźnika czy maratonów.

Bartek
‍‍
To urodzony gracz. Jako nastolatek stawiał pierwsze kroki dokładnie tam gdzie Robert Lewandowski – w klubie Varsovia. Razem ze swoją drużyną Sokół Serock walczą o awans do IV ligi.

Sylwia
Doświadczona weddingplannerka oraz certyfikowana florystka. Poza pracą w Edisonie to właśnie temu zajęciu poświęca się bez reszty. Wolne chwile spędza na kanapie, z książką, lampką dobrego wina i kotem na kolanach.

Adrian
Motocykle w rodzinie Adriana były od kiedy pamięta. Na początku był motocross, później pojawiały się coraz to lepsze modele, aż w końcu przyszedł czas na pierwszego ścigacza. Adrian to fan mocnych wrażeń.

#dbamyoinnych

Edison Energia to ludzie o ogromnym sercu, pełni zaangażowania i pasji. Z olbrzymim zapałem podejmujemy wszelkie inicjatywy, mające na celu pomoc innym. W grudniu 2020r. ufundowaliśmy instalację o mocy 10kW dla jednego z warszawskich domów dziecka. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, wraz z dniem oddania instalacji,  podopiecznych odwiedził Edisonowy św. Mikołaj, obdarowując ich fantastycznymi prezentami.