Sprawdź ile możesz zaoszczędzić

Zamów bezpłatną analizę

Panele fotowoltaiczne dla Ciebie

Realizujemy projekty na terenie całej Polski

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo, bezpłatną analizę zapotrzebowania energetycznego, najwyższej klasy zabezpieczenia oraz wieczystą gwarancję na zysk z paneli słonecznych.Gwarantujemy najtańszy system finansowania. Wspieramy Naszych Klientów na każdym etapie projektu w najwyższym standardzie VIP Care na rynku. Dzięki naszym rozwiązaniom pożegnasz rachunki za prąd raz na zawsze, zyskasz pieniądze
i spokój na lata.

Wybierz niezależność i zysk

Zielona Polska bez węgla i smogu. Czysta słoneczna energia w każdym domu i firmie to nasz cel. Tworzymy polski rynek energii elektrycznej od samego początku i jako zespół zbudowaliśmy już ponad 5 tys. instalacji.

Dzięki doświadczeniu i pasji realizujemy misję zapewnienia niezależności energetycznej polskim rodzinom i firmom. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy gwarancję zysków finansowych z produkcji energii z paneli słonecznych w ramach oferty abonamentowej.

Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania obniżającego koszty energii elektrycznej, czy zależy Ci na Polsce wolnej od smogu sprawimy, że korzystanie z energii słonecznej będzie dla Ciebie satysfakcjonującym doświadczeniem.

Naszą misją jest, aby każdy mógł korzystać z energii słonecznej.

Pewnego dnia zaprzęgniemy
do pracy przypływy i odpływy,
uwięzimy promienie słońca.”

T. A. Edison, 1917

#dlawymagających

Energia dostępna dla wszystkich

W Polsce na przestrzeni lat obserwujemy stały wzrost cen energii elektrycznej. W najbliższych latach czekają nas kolejne podwyżki i wzrost kosztów życia. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz wyprodukować nawet do 90% potrzebnej energii i cieszyć się wolnością energetyczną.

Produkując własną energię zyskujesz niezależność finansową oraz spokój na lata. Instalacja fotowoltaiczna to najlepsze rozwiązanie dla osób prywatnych I przedsiębiorców, którzy szukają realnej oszczędności.

#inteligentnaenergia

Co otrzymujesz w ramach oferty biznesowej Edison?

Zamień rachunek na plan Edison

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz