#inteligentnaenergia

Technologia

Sprawdź czego możesz od nas wymagać

#dlawymagających

T

echnologia

Wymagaj nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które pozwolą Ci na osiągnięcie jeszcze większego uzysku z instalacji fotowoltaicznej. Miej możliwość wglądu do swojej produkcji energii za pomocą specjalistycznej aplikacji monitorującej działanie instalacji. Oczekuj od nas optymalizacji mocy każdego z paneli i uniknij strat energii spowodowanych zacienieniem jednego z modułów fotowoltaicznych. Bądź pewny bezpieczeństwa i jakości swojej instalacji fotowoltaicznej dzięki zastosowaniu przełomowych rozwiązań opartych o technologię SolarEdge. Co najważniejsze, zastosuj system posiadający certyfikaty zgodności z normami IEC 60947 oraz VDE-A-RE 2100-712. Zyskaj kontrolę nad swoją instalacją fotowoltaiczną i skorzystaj z 25-letniej gwarancji zapewniającej długotrwałą jakość Twojej topowej instalacji fotowoltaicznej.

#dlawymagających

K

ompleksowość

Wymagaj od nas pełnej wygody i komfortu, ponieważ wspieramy Cię na każdym etapie procesu instalacyjnego. Podczas całkowicie bezpłatnego audytu nasz wykwalifikowany specjalista dobierze indywidualnie do Twoich potrzeb korzystny plan i efektywne dla Ciebie parametry instalacji. Oczekuj uzyskania kompletnej pomocy w dopasowaniu atrakcyjnego finansowania Twojej instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo gwarantujemy pewność przyłączenia Twojej instalacji do sieci dystrybucji, gdyż nasi doświadczeni pracownicy złożą wszystkie niezbędne dokumenty w Twoim imieniu. Unikaj załatwiania zbędnych formalności - złożymy za Ciebie wniosek o uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych z dotacji „Mój Prąd”. Jesteśmy oficjalnym partnerem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dzięki czemu możesz oczekiwać, że dotacja w szybkim tempie trafi bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

#dlawymagających

D

oświadczenie

Wymagaj wieloletniego doświadczenia naszego wykwalifikowanego zespołu w dziedzinie fotowoltaiki. Specjalnie dla Ciebie bardzo szybko się rozwijamy i poszerzamy swoje kompetencje. Zrealizowaliśmy ponad 1000 instalacji fotowoltaicznych, których jakość potwierdził rzetelnie przeprowadzony audyt powykonawczy. Oczekuj profesjonalnej ekipy montażowej, która rzetelnie i profesjonalnie założy Twoją instalację fotowoltaiczną.

#dlawymagających

E

dukacja

Wymagaj od nas pełnej wiedzy w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych. Stale współpracujemy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, dlatego nieustannie pogłębiamy nasze kompetencje. Regularnie publikujemy artykuły i materiały na temat fotowoltaiki aby dzielić się z Tobą wiedzą na każdym etapie procesu. Oczekuj wykształcenia i profesjonalizmu, aby Twoja instalacja była fachowo zrealizowana.

#dlawymagających

Z

ysk

Wymagaj rentowności Twojej instalacji fotowoltaicznej i oczekuj 25-letniej gwarancji wartości uzysku. Twoja instalacja musi wyprodukować taką ilość energii elektrycznej, jaka określona jest w jej projekcie. Jeśli będzie inaczej, w trosce o Twoje finanse, zwrócimy Ci różnicę. Zyskaj najwyższą jakość w dobrej cenie oraz korzystne możliwości finansowania Twojej instalacji. Uniknij wzrastających cen za energię elektryczną i zabezpiecz swój budżet domowy przed zbędnymi kosztami na długie lata.

Oszczędności

01

Ceny prądu nigdy nie były wyższe. Coroczne podwyżki prądu są mocno odczuwalne na naszym budżecie domowym. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną staniesz się niezależny od tych zmian.

Gwarancja

02

Gwarancja na panele słoneczne wynosi 25 lat, a dobrej jakości panele fotowoltaiczne mogą służyć nawet przez 40 lat.

Niezależność

03

Decydując się na własne panele fotowoltaiczne stajesz się niezależnym dostawcą prądu. Wyprodukowana energia zostaje przeznaczona na bieżące potrzeby, a nadwyżki mogą być wykorzystane w nocy lub w okresie mniejszego uzysku np. w miesiącach zimowych. Dodatkowo koszty eksploatacji są bardzo niskie, a sama instalacja niemalże bezobsługowa.

Dotacja

04

Szereg dotacji i dostępne kampanie sprawiają, iż fotowoltaika staje się bardziej przystępna. Istnieje wiele programów takich jak „Mój Prąd”, „ulga termomodernizacyjna” czy „Czyste Powietrze” , dzięki którym coraz więcej osób może pozwolić sobie na założenie własnej instalacji fotowoltaicznej. Poznaj szczegóły dostępnych dotacji, aby cieszyć się nieograniczonym dostępem do własnej energii prosto ze Słońca. Edison Energia zawarł POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY w zakresie wdrażania Programu „Mój Prąd”, co w praktyce oznacza, iż wnioskodawcy współpracujący z naszą firmą jeszcze szybciej otrzymają dotacje na instalację fotowoltaiczną.

Niewyczerpalne źródło energii

05

Tradycyjne źródła energii pochodzą z paliw kopalnych, których zasoby szybko maleją. W przyszłości przewiduje się ich zupełne wyczerpnie. Energia produkowana ze Słońca w przeciwieństwie do paliw kopalnych nigdy się nie wyczerpie. Dzięki czemu posiadacze własnej instalacji fotowoltaicznej nie muszą się martwić, iż pewnego dnia zabraknie prądu w ich domach.

Wybierz swój plan Edison Energia

#inteligentnaenergia
Twój Rachunek
od

250 zł

189 zł

plan Edison S

Zamów plan
Twój Rachunek
od

350 zł

272 zł

plan Edison M

Zamów plan
Twój Rachunek
od

450 zł

355 zł

plan Edison L

Zamów plan

6 kroków do Twojej instalacji

#inteligentnaenergia
Konsultacje

01

Na bezpłatnym spotkaniu, nasz doradca terenowy oceni możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej, oraz dokona analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego lub firmy

Finansowanie

02

Edison Energia pomaga również w otrzymaniu finansowania paneli fotowoltaicznych. Współpracujemy z kilkoma bankami, dzięki czemu rata kredytu jest atrakcyjna i często nie przekracza kwoty miesięcznego rachunku za prąd.

Projekt

03

Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej jest przygotowywany w oparciu o szczegółowe informacje, tak aby pasował do unikalnego profilu energetycznego i potrzeb Twojego domu.

Montaż

04

Gwarantujemy profesjonalny montaż oraz audyt po montażowy, który daje pewność i bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej.

Podłączenie

05

Dla Twojego komfortu gwarantujemy pewność przyłączenia Twojej instalacji do sieci dystrybucji, gdyż nasi doświadczeni pracownicy złożą wszystkie niezbędne dokumenty w Twoim imieniu.

Opieka

06

Po zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych, nasi doradcy są dostępni dla Was 24/7. Dzięki stałemu monitoringowi pracy instalacji unikniesz niespodziewanych przerw w dostawie prądu

Przesuń w prawo

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić

Zostaw kontakt,
oddzwonimy

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz