Panele Fotowoltaiczne dla Ciebie

Zacznij oszczędzać już dziś!

Gwarantujemy:

• 25 lat gwarancji na uzysk
• 5000 pln dotacji na instalację
• wybór dogodnego planu
• fachową i profesjonalną obsługę
• opiekę 24/7 po zamontowaniu paneli

Skontaktujemy się z Tobą

Wybierz plan Edisona zamiast rachunków za prąd

Twój Rachunek
od

250 zł

189 zł

plan Edison S

Zobacz
Twój Rachunek
od

350 zł

272 zł

plan Edison M

Zobacz
Twój Rachunek
od

450 zł

355 zł

plan Edison L

Zobacz

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić

Oszczędności

01

Ceny prądu nigdy nie były wyższe. Coroczne podwyżki prądu są mocno odczuwalne w naszym budżecie domowym. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną staniesz się #podwyżkoodporny

Gwarancja

02

Gwarancja na panele słoneczne wynosi 25 lat, a dobrej jakości panele fotowoltaiczne mogą służyć nawet przez 40 lat.

Niezależność

03

Decydując się na własne panele fotowoltaiczne stajesz się niezależnym dostawcą prądu. Wyprodukowana energia zostaje przeznaczona na bieżące potrzeby, a nadwyżki mogą być wykorzystane w nocy lub w okresie mniejszego uzysku np. w miesiącach zimowych. Dodatkowo koszty eksploatacji są bardzo niskie, a sama instalacja niemalże bezobsługowa.

Dotacja

04

Instalacje fotowoltaiczne cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Stale przybywa osób chcących korzystać z czystej energii. Aby podtrzymać ten trend, Państwo oferuje wiele rozwiązań wspierających inwestycje w panele słoneczne. Jedną z propozycji jest rządowy program "Mój Prąd".

Ochrona środowiska

05

Energia wytwarzana przez panele fotowoltaiczne jest czysta i cicha - jedynie falownik wytwarza dźwięk w wysokości ok. 18-25 dB, który odpowiada ludzkiemu szeptowi. Instalacja nie emituje CO₂, czyli nie ingeruje w środowisko oraz nie produkuje szkodliwych dla ludzi i zwierząt substancji. Nie wytwarza również opadów, a do ich prawidłowego funkcjonowania nie jest koniecznie doprowadzenie wody.

Współpraca

Zaufanie

Patron medialny

Zadzwoń lub napisz do nas

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz