Fotowoltaika
dla domu jednorodzinnego

Przekonaj się, jaką zmianą będzie fotowoltaika dla domu, w którym mieszkasz z najbliższymi– zacznij oszczędzać wraz z podłączeniem instalacji.
Poznaj naszą ofertę

Sprawdź ile zaoszczędzisz

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.
Upewnij się, że wypełniłeś (-aś) wszystkie pola oraz wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Dlaczego EE

Dlaczego warto wybrać fotowoltaikę dla domu od Edison Energia?

Kompleksowość

Fotowoltaika w domu daje niezależność – my natomiast kompleksowo pomagamy klientom wdrożyć to nowe dla nich rozwiązanie. Odpowiadamy nie tylko za montaż, ale również konsultacje merytoryczne czy analizę zapotrzebowania energetycznego, która umożliwia dobór instalacji fotowoltaicznej..

Technologia

Bezpieczna fotowoltaika to dla domu nowe możliwości, ale do tego są niezbędne certyfikowane komponenty. W Edison Energia stosujemy wyłącznie elementy producentów uznanych w branży PV, do których należą m.in. SolarEdge, Risen, Jinko oraz Sungrow. To podstawa dla sprawnie funkcjonującej fotowoltaiki.

Gwarancja

Fotowoltaika dla domu to inwestycja na co najmniej 25 lat, a w przypadku wysokiej klasy paneli słonecznych gwarancja wynosi nawet 40 lat. Wybierając naszą firmę, masz pewność uzysku energetycznego przez naprawdę długi czas. Dzięki temu fotowoltaika do domu jednorodzinnego jest opłacalną inwestycją.

Bezpieczeństwo

Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo, dlatego fotowoltaika dla domu jednorodzinnego jest montowana przez wykwalifikowanych instalatorów. Jakość instalacji jest weryfikowana pod kątem 50 rygorystycznych punktów zarówno podczas montażu, jak i audytu powykonawczego.

Oszczędność

Przekonaj się, że koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego zwraca się już po około siedmiu latach. Inwestycja zapewnia realne oszczędności – sprawna fotowoltaika to rachunki za prąd niższe o 90% i niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej.

Doświadczenie

Dbamy o to, by fotowoltaika w domu jednorodzinnym nie była dla Ciebie czarną magią. Jako jedyna firma fotowoltaiczna w Polsce współpracujemy z SGGW. Dzięki temu powstało laboratorium fotowoltaiczne, w którym studenci oraz instalatorzy podnoszą swoje kwalifikacje – Ty z tej wiedzy możesz skorzystać.

Edison Energia

Pokazujemy naszym klientom, że instalacja fotowoltaiczna to dla domu jednorodzinnego cena, którą warto zapłacić za niezależność od lokalnej sieci dystrybucji. Jednocześnie dbamy o jakość każdego projektu, dlatego współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami w branży.

Określamy również realne zapotrzebowanie energetyczne, dzięki czemu domowa instalacja fotowoltaiczna posiada optymalną dla danego gospodarstwa moc, tym samym wydajnie pracując. Z naszą pomocą w całej Polsce tysiące zadowolonych klientów samodzielnie produkuje energię elektryczną.

Policz
ile zyskasz

Przekonaj się, jakie oszczędności oznaczają panele fotowoltaiczne dla Twojego domu jednorodzinnego. Uwzględniając w naszym kalkulatorzem.in. moc instalacji, jesteś w stanie obliczyć, ile dzięki niej zyskasz.

Miesięczny rachunek za prąd:

0 zł

1zł
1500zł
Najlepiej dopasowana instalacja:
Wielkość instalacji
0.0 kWp
Roczna produkcja
0.0 kWh
Koszt brutto
od 42 594 zł
Oszczędność przez 25 lat
42 594 zł

Dotacja i ulga
termomodernizacyjna

Decydując się na panele fotowoltaiczne do domu, nie musisz ponosić wszystkich kosztów samodzielnie. Istnieje wiele programów, w tym rządowa inicjatywa Mój Prąd, w ramach których warto ubiegać się o dofinansowanie. Dzięki temu fotowoltaika jest dostępna niezależnie od dochodów, a Twój dom jednorodzinny może uniknąć rosnących opłat za energię elektryczną. Pozwól nam zadbać o dobór instalacji fotowoltaicznej dla Twojego domu!

Dowiedz się więcej

#inteligentnaenergia

Więcej o fotowoltaice

Fotowoltaika
dla domu

Instalacja fotowoltaiczna dla domu. Stań się niezależnym dostawcą własnego prądu i zacznij oszczędzać.

Zobacz
Fotowoltaika
dla firm

Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej, rachunki za prąd przestaną być obciążeniem dla budżetu Twojej firmy.

Zobacz
Dotacja "Mój Prąd 3.0"

Dowedz się więcej o dotacji „Mój Prąd” i zyskaj nawet do 5000 zł na Twoją instalację fotowoltaiczną.

Zobacz
Pompa
ciepła

Obniż rachunki za prąd i wybierz nowoczesną pompę ciepła firmy Buderus.

Zobacz
Ulga termo-modernizacyjna

Odlicz od podatku kwotę poniesioną na termomodernizację domu. Przyczyniasz się do zmniejszenia emisji CO2.

Zobacz
Edukacja
Edison Energia

Interesują Cię zagadnienia z branży fotowoltaiki, chcesz poznać szczegóły funkcjonowania instalacji fotowoltaicznej

Zobacz
Kalkulator fotowoltaiczny

Obniż koszt energii elektrycznej niemalże do 0. Oblicz ile możesz zaoszczędzić wybierając jeden z planów Edison Energia.

Zobacz
Instalacja fotowoltaiczna

Zapomnij o stale rosnących cenach prądu. Bądź niezależny i przełącz się na domową elektrownię słoneczną.

Zobacz