Oszczędności

01

Ceny prądu nigdy nie były wyższe. Coroczne podwyżki prądu są mocno odczuwalne na naszym budżecie domowym. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną staniesz się niezależny od tych zmian.

Gwarancja

02

Gwarancja na panele słoneczne wynosi 25 lat, a dobrej jakości panele fotowoltaiczne mogą służyć nawet przez 40 lat.

Niezależność

03

Decydując się na własne panele fotowoltaiczne stajesz się niezależnym dostawcą prądu. Wyprodukowana energia zostaje przeznaczona na bieżące potrzeby, a nadwyżki mogą być wykorzystane w nocy lub w okresie mniejszego uzysku np. w miesiącach zimowych. Dodatkowo koszty eksploatacji są bardzo niskie, a sama instalacja niemalże bezobsługowa.

Dotacja

04

Szereg dotacji i dostępne kampanie sprawiają, iż fotowoltaika staje się bardziej przystępna. Istnieje wiele programów takich jak „Mój Prąd”, „ulga termomodernizacyjna” czy „Czyste Powietrze” , dzięki którym coraz więcej osób może pozwolić sobie na założenie własnej instalacji fotowoltaicznej. Poznaj szczegóły dostępnych dotacji, aby cieszyć się nieograniczonym dostępem do własnej energii prosto ze Słońca. Edison Energia zawarł POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY w zakresie wdrażania Programu „Mój Prąd”, co w praktyce oznacza, iż wnioskodawcy współpracujący z naszą firmą jeszcze szybciej otrzymają dotacje na instalację fotowoltaiczną.

Niewyczerpalne źródło energii

05

Tradycyjne źródła energii pochodzą z paliw kopalnych, których zasoby szybko maleją. W przyszłości przewiduje się ich zupełne wyczerpnie. Energia produkowana ze Słońca w przeciwieństwie do paliw kopalnych nigdy się nie wyczerpie. Dzięki czemu posiadacze własnej instalacji fotowoltaicznej nie muszą się martwić, iż pewnego dnia zabraknie prądu w ich domach.

Wybierz swój plan Edison Energia

#inteligentnaenergia
Twój Rachunek
od

250 zł

189 zł

plan Edison S

Zamów plan
Twój Rachunek
od

350 zł

272 zł

plan Edison M

Zamów plan
Twój Rachunek
od

450 zł

355 zł

plan Edison L

Zamów plan

6 kroków do Twojej instalacji

#inteligentnaenergia
Konsultacje

01

Na bezpłatnym spotkaniu, nasz doradca terenowy oceni możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej, oraz dokona analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego lub firmy

Finansowanie

02

Edison Energia pomaga również w otrzymaniu finansowania paneli fotowoltaicznych. Współpracujemy z kilkoma bankami, dzięki czemu rata kredytu jest atrakcyjna i często nie przekracza kwoty miesięcznego rachunku za prąd.

Projekt

03

Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej jest przygotowywany w oparciu o szczegółowe informacje, tak aby pasował do unikalnego profilu energetycznego i potrzeb Twojego domu.

Montaż

04

Gwarantujemy profesjonalny montaż oraz audyt po montażowy, który daje pewność i bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej.

Podłączenie

05

Dla Twojego komfortu gwarantujemy pewność przyłączenia Twojej instalacji do sieci dystrybucji, gdyż nasi doświadczeni pracownicy złożą wszystkie niezbędne dokumenty w Twoim imieniu.

Opieka

06

Po zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych, nasi doradcy są dostępni dla Was 24/7. Dzięki stałemu monitoringowi pracy instalacji unikniesz niespodziewanych przerw w dostawie prądu

Przesuń w prawo

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić

Współpraca

Zaufanie

Patron medialny

Zostaw kontakt, oddzwonimy

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz

Dostosuj własny plan używając kalkulatora zawartego na stronie lub skonsultuj się z naszym doradcą.  Posiadamy 3 plany Edisona.

Zobacz