Falowniki SUNGROW w ofercie Edison Energia

Dodano:
30/11/2020
Czytaj dalej
Profit


Nawet 25% więcej zysku z własnej mikroinstalacji

Technologia


Gwarancja 25 lat wydajności

Opieka


Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Finansowanie


Najlepsze finansowania dostępne na rynku

Z dumą ogłaszamy, że jako Edison Energia zostaliśmy strategicznym partnerem firmy SUNGROW. To największy producent falowników na świecie. Dowiedz się, co je wyróżnia i dlaczego warto pozyskiwać darmowy prąd ze Słońca właśnie za pomocą nowoczesnych inwerterów z naszej oferty.

Falowniki SUNGROW w ofercie Edison Energia

Jeśli znasz już naszą firmę, to wiesz, że oferujemy panele fotowoltaiczne wiodących marek na rynku. Podobnie z falownikami –interesuje nas sprzedaż i montaż najlepszych rozwiązań, które gwarantują klientowi satysfakcję z inwestycji w OZE:

  • szybki zwrot,
  • bezpieczeństwo i komfort użytkowania,
  • efektywną i niezawodną pracę instalacji słonecznej.

Właśnie dlatego fakt nawiązania współpracy z marką SUNGROW cieszy nas tak bardzo. Klienci często pytali naszych konsultantów, czy można projektować instalację z myślą o jej ewentualnej, późniejszej rozbudowie. Od teraz to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Inwertery SUNGROW są niezwykle elastyczne–ich moc można podnieść nawet o 30%w zależności od potrzeb. Co to oznacza? Jeżeli dziś zainwestujesz w mikroinstalację o mocy 5 kW, wybierając falownik SUNGROW z naszej nowej oferty, po pewnym czasie możesz zdecydować się na dokupienie paneli słonecznych i rozbudowę systemu nawet do mocy 7,5 kW. Bez konieczności wymiany inwertera!

Zostając strategicznym, pierwszym partnerem chińskiej firmy na polskim rynku, ogłaszamy jeszcze jedną, bardzo istotną korzyść płynącą z tego faktu. Otóż jako jedyni możemy zaoferować specjalny, 10-letni okres gwarancyjny na falownik. Zadzwoń lub napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej.

Poprzez Edison Energia możesz nabyć w atrakcyjnej cenie falowniki SG5KTL / SG6KTL / SG3K-S / SG3K6 / SG8KTL-M. Zanim przejdziemy do ich największych atutów, poświęćmy chwilę na przedstawienie marki, z którą nawiązaliśmy partnerstwo.

SUNGROW – czysta moc dla wszystkich

Chińskie przedsiębiorstwo SUNGROW powstało w 1997 roku, a jego siedziba znajduje się w Hefei. Marka skupia się na trzech flagowych liniach produktowych:

  • falownikach,
  • systemach magazynowania energii,
  • pływających instalacjach fotowoltaicznych.

Jeśli chodzi o inwertery, jest to największy producent na świecie, który dociera do ponad 120 państw na świecie, mając ponad 15% udział w rynku. Założycielem Sungrow Power Supply Co. Ltd. jest profesor Cao Renxian. Naukowiec w latach 90. zrezygnował z pracy akademickiej i poświęcił się fotowoltaice, widząc w niej szansę na poprawę sytuacji z dostępnością do energii elektrycznej na wsiach leżących w zachodniej części Chin. Idea nowoczesnego wykorzystania OZE szybko znalazła uznanie w świecie biznesu, a dziś przedsiębiorstwo ma wartość ponad 1,5 mld dolarów.

Jako jedna z najważniejszych marek high-end w Chinach, SUNGROW bierze na siebie odpowiedzialność za badania i rozwój, a także nieustanne udoskonalanie technologii służących do produkowania darmowego prądu ze Słońca. Idea marki zawiera się w jej sloganie: „clean power for all”, czyli „czysta moc dla wszystkich”.

Dlaczego warto wybrać falowniki SUNGROW z katalogu Edison Energia?

Jak podkreśliliśmy na początku artykułu, wybór inwerterów SUNGROW oznacza:

  • aż 10-letni okres gwarancyjny specjalnie dla klientów Edison Energia,
  • zakup urządzenia, które jest dostosowane do zwiększania mocy nawet o 30% względem początkowej.

SUNGROW jest liderem produkcji, ale i osiąga doskonałe wyniki finansowe. Jego stabilność jest na tyle duża, że nie musisz obawiać się, co stanie się z marką w perspektywie najbliższych lat. Gdyby pojawiła się konieczność serwisowania sprzętu, przedsiębiorstwo nadal będzie na rynku. Co więcej, analizując jego nieustanny rozwój, można przypuszczać, że będzie świadczyło usługi z jeszcze lepszymi efektami.

Same falowniki, które szczegółowo mogą przedstawić nasi pracownicy, posiadają wiele atutów skłaniających do ich zakupienia. Inwertery SUNGROW są przystosowane do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynków. Ochrona antykorozyjna, aluminiowa obudowa oraz standard ochrony IP65 zapewniają bezpieczną pracę niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Sprzęt jest chroniony przed awariami między innymi poprzez wbudowany ogranicznik przepięć. Kompaktowe wymiary i lekkość (11,5 kg!) zdecydowanie ułatwiają montaż i nie budzą obaw o ograniczenie przestrzeni w domu czy budynku firmowym.

Inteligentna energia jest pozyskiwana za sprawą nowoczesnych narzędzi i nie inaczej dzieje się w przypadku falowników SUNGROW, które są wyposażone w wiele funkcji umożliwiających intuicyjny i szczegółowy monitoring online. Śledząc pracę urządzenia, jesteś w stanie precyzyjnie oszacować jego wydajność i rozwiązać ewentualne problemy.Z naszej perspektywy –firmy odpowiedzialnej nie tylko za sprzedaż i montaż, ale również projektowanie instalacji fotowoltaicznych –istotna jest łatwość, z jaką do sprzętu dopasowuje się panele fotowoltaiczne.

Podsumowując –falowniki SUNGROW oferują liczne atuty, które uzasadniają pozycję producenta na rynku. Od teraz również Polacy mogą przekonać się o ich niezawodnej, solidnej pracy. Wybierz Edison Energia i zainwestuj w najlepsze technologie fotowoltaiczne na świecie!